دلار آمریکا با چالش هایی روبرو است و چین را برای سرمایه گذاران جذاب تر می کند – ری دالیو – اخبار کسب و کار RT

ری دالیو ، بنیانگذار بزرگترین صندوق پرچین جهان ، بریج واتر ، معتقد است که بازارهای چین در حال تبدیل شدن به یک مکان رقابتی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور در حالی است که بازار سرمایه در حال ضعیف شدن است.

میلیاردر آمریکایی روز شنبه در اجلاس Caixin صحبت کرد و گفت که بازارهای جهانی در حال حاضر در یک سطح هستند “لحظه بسیار خاص” در میان الف “چالش برانگیز” برای دلار آمریکا و افزایش علاقه که در چین وی توضیح داد که بازارهای سرمایه به سرعت در حال توسعه چین در حال باز شدن هستند ، اما با وجود جذابیت آنها هنوز مملو از سرمایه گذاران خارجی نیست.

خبر مرتبط  سرمایه گذار جیم راجرز می گوید قرن سلطنت USD در حال پایان است - RT Business News
همچنین در rt.com
ایالات متحده به سمت بحران دلار و بدهی حاکمیت در مقیاسی که هرگز تجربه نکرده است ، پیش رفت – پیتر شیف“این اتفاق می افتد زمانی که مبانی دلار آمریکا و ایالات متحده به چالش کشیده می شوند ، و آن را به مکانی نسبتاً رقابتی برای جابجایی سرمایه تبدیل می کنند” بلومبرگ گزارش داد که وی در این اجلاس گفت.

خبر مرتبط  فرانسه از زمان جنگ جهانی دوم با بدترین رکود اقتصادی روبرو است - وزارت دارایی - اخبار بازرگانی RT

ارزش دلار در آخرین جلسه معاملات این هفته افت کرد. شاخص دلار آمریکا که عملکرد خود را در برابر سبدی از همتایان خود دنبال می کند ، بیش از 0.2 درصد کاهش یافت و به 92.72 رسید.

پیش از این بسیاری از سرمایه گذاران ، مدیران صندوق های تامینی و بانک ها هشدار داده بودند که دلار ممکن است در مسیر کاهش ارزش باشد. یکی از غم انگیزترین پیش بینی ها از استیون روچ اقتصاددان مشهور بود که گفت سقوط دلار ممکن است در “سرعت تار“و احتمال دارد که پول ایالات متحده تا پایان سال آینده 35 درصد ضرر کند.

خبر مرتبط  چین ضمن کاهش خرید از عربستان سعودی ، واردات نفت از روسیه را تقویت می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
حرکت روی دلار: یوان چین با بیشترین سود در 12 سال گذشته یک چهارم به پایان می رسدبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید