دلار آمریكا در شرایطی كه استثنائی بودن آمریكا به نقط اوج خود رسیده است ، مورد تهدید قرار گرفته است – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

در این قسمت از مجموعه راه حل های تابستانی Keizer Report ، مکس و استیسی با میزبان پادکست Breakdown ، ناتانیل ویتمور ، همراهی می کنند تا درباره وضعیت اقتصاد ایالات متحده و وضعیت لرزان دلار صحبت کنند.

به گفته این میهمان ، برخی متکبرانه تصور می کنند که هیچ چیزی نمی تواند از نظر سیستم قدرت جهانی تغییر کند ، از این رو واشنگتن از آن بهره می برد. با این حال ، تاریخ ثابت می کند که این مسئله به سادگی اتفاق نمی افتد ، و ممکن است از این امر دور نماند.

خبر مرتبط  اقتصاددان کهنه کار استفان روچ (اقتصاد دان) کهنه کار - استفان روچ - اقتصاد خبره

https://www.youtube.com/watch؟v=cG3nGzGxg-U

“نکته دیوانه کننده این است که ما در لحظه ای زندگی می کنیم که ایالات متحده واقعاً هر روز کتاب را بازنویسی می کند که تا چه حد می توانید کارهای مختلف را تحت فشار قرار دهید.” ویتمور گفت. “این منطقه ای از استثنائی آمریکا است که می تواند در لحظه ای که به آن اشاره می کند بسیار خطرناک باشد.”

به گفته وی ، ما داریم “برای اولین بار این مسابقات زمینی واقعاً مهم” که بعد می آیند “روشی که در حال حاضر جهان در حدود دلار آمریکا سامان یافته است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید