در مسیر رسیدن به اوج جدید همیشه؟ بیت کوین با نزدیک شدن به 19000 دلار تجمع هیولای خود را گسترش می دهد – RT Business News

بزرگترین ارز رمزنگاری شده برای اولین بار در تقریباً سه سال گذشته تقریباً به آستانه 19000 دلار نزدیک شد و امید علاقه مندان به رمزنگاری را تقویت کرد که بیت کوین ممکن است آخرین رکورد خود را شکست دهد.

قیمت بیت کوین طی 24 ساعت گذشته بین 18،107.86 دلار و 18،964.64 دلار معامله شده است و آخرین اوج طی معاملات صبح زود در روز شنبه بود. از ساعت 07:03 GMT به قیمت 18،626.91 دلار بود که بیش از دو درصد افزایش داشت.

خبر مرتبط  "فقط یک زمان زمان" تا زمانی که طلا به رکورد جدید بالایی برسد - Citigroup - RT Business News

این آخرین قله فقط 1000 دلار کمتر از بالاترین رقم خود در اواخر سال 2017 است. در آن زمان بیت کوین با قیمتی معادل 20000 دلار معامله می شد ، قبل از اینکه با افت چشمگیر روبرو شود و 70 درصد ارزش خود را در سال بعد از دست بدهد.
همچنین در rt.com
افزایش سریع بیت کوین ارزهای رمزپایه را با عملکرد بهتر از طلا ، بهترین دارایی سال می کندیک رالی بیت کوین معمولاً باعث رشد دارایی های رمزپایه کوچکتر نیز می شود. بیشتر ده ارز رمزنگاری شده در روز شنبه با معاملات بالاتر از یک درصد تا بیش از 18 درصد معاملات بیشتری داشتند و Ripple’s XRP بیشتر از همه رشد داشت.

خبر مرتبط  تحت فشار تحریم های ایالات متحده ، روسیه ظرف 10 دهه بر چین در تولید طلا غلبه خواهد کرد - فیچ - RT Business News

در حالی که برخی از تحلیلگران در حال حاضر هشدار می دهند که رشد انفجاری ، که ارز رمزنگاری شده را بیش از دو برابر در سال جاری دیده است ، ممکن است با سقوط شدید پایان یابد ، برخی از سرمایه گذاران و بانک ها هنوز در مورد آینده بیت کوین صعودی هستند. اخیراً گزارش شد که سیتی بانک غول وال استریت bitcoin نامیده است “طلای قرن 21” و پیش بینی می کند تا پایان سال آینده به 318000 دلار برسد.

خبر مرتبط  وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای مشاجره با تیتراژ - پروازهای مسافر چینی را مسدود کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
هدف قیمت 300000 دلار؟ بیت کوین هیچ بالایی ندارد زیرا پول فیات ته ندارد – Max Keizerبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید