در صورت پیروزی بایدن ، بازارهای نوظهور می توانند هجوم وجه نقد را ببینند – Standard Chartered – RT Business News

استاندارد Standard Chartered پیش بینی کرد ، اگر جو بایدن ، نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود ، فضای سیاسی “خوش خیم تر” می تواند برای بازارهای نوظهور بسیار سودمند باشد.

به گفته رئیس تحقیقات جهانی آن ، اریک رابرتسن ، “مقدار زیادی پول نقد در حاشیه نشسته و چند سال است که در دارایی های ایالات متحده پنهان است.”

رابرتسن به CNBC گفت كه ، طی دهه گذشته ، S&P 500 ایالت ایالت داشته است “100 درصد از ارزش سهام بازارهای نوظهور پیشی گرفت.” این پول می تواند “به طور بالقوه مستقر شود” به بازارهای خارجی و در حال ظهور ، نمایندگی یکی از “محورهای اصلی بالقوه” اگر بایدن در انتخابات پیروز شود ، گفت.

خبر مرتبط  Boeing Dreamliner با سؤال از ایمنی جدید در مورد ترك موتورهای رولز رویس خود روبرو است - RT Business News

به گفته رابرتسن ، به دو دلیل آسیا قرار است اولین منطقه ای باشد که از این تغییر بهره می برد. اولا ، “بازارهای آسیا بتا کمی پایین تر هستند. به عبارت دیگر، [to experience] نوسانات کمی پایین تر از برخی از [their] همتایان … و پسر عموهای دیگر بازارهای نوظهور. “
همچنین در rt.com
“ما قویتر از گذشته خواهیم شد”: بایدن دادخواست های ترامپ را نادیده می گیرد و با انتقال به پرونده ادامه می دهدخبر مرتبط  اتحادیه اروپا تصمیم دارد که فناوری بزرگ ایالات متحده را با مالیات دیجیتال بخورد تا به کمک مالی برای بهبود اقتصادی Covid-19 باشد - RT Business News

دیگری “فوق العاده قدرتمند” از نظر رابرتسن عامل ، چین است ، که یک بوده است “نیروی بازیابی قوی” هم از نظر اقتصادی و هم از نظر دارایی های مالی. او گفت یوان چین “بسیار پایدار باقی می ماند” و این به عنوان یک “کشش جذاب” برای ارزهای آسیا در نتیجه ، به نظر می رسد منطقه دارای منطقه باشد “اولین بندر تماس” این کارشناس گفت: برای سرمایه گذاران در بازارهای نوظهور.

خبر مرتبط  نام تجاری استرالیا با پرداخت 28000 دلار جریمه بیش از "لباس فعال ضد ویروس" - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید