در صورت دستیابی به سهمیه صادرات ، روسیه می تواند ماه آینده صادرات غلات را به حالت تعلیق درآورد – RT Business News

وزارت زراعت این کشور می گوید صادرات غلات روسی ممکن است خیلی زودتر از موعد مقرر توسط دولت معرفی شود و محموله ها را تا پایان ماه ژوئن متوقف کند.

“سهمیه برای دوره از اول آوریل تا 30 ژوئن سال 2020 معرفی شده است. پس از تخلیه آن ، منابع خارج از اتحادیه اقتصادی اوراسیا برای این دوره متوقف می شوند.” معاون وزیر کشاورزی اوکسانا لوت روز جمعه گفت.

این مقام گفت: با توجه به سرعت فعلی ، صادرات از اواسط ماه مه متوقف می شود. از روز شنبه ، کمتر از 4/4 میلیون تن دانه از کلاه 7 میلیون تنی موجود بود.

خبر مرتبط  بیش از نیمی از شرکت های کوچکتر اروپا ممکن است ظرف یک سال ورشکسته شوند - نظرسنجی مک کینزی - RT Business News
همچنین در rt.com
صادرکنندگان روسیه مانند ترس Covid-19 باعث افزایش بازار غلات شدند ، اما اکنون سبزیجات ممکن است قطعه قطعه و قطعه قطعه شوندمعاون وزیر امور خارجه افزود: استثنائات برای هیچ شرکت ای اعمال نمی شود.

مسکو برای تأمین امنیت بازار مواد غذایی داخلی در اواخر ماه مارس ، این محدودیت ها را معرفی کرد “شرایط اقتصادی کنونی” در میان همه گیر کوراو ویروس. براساس مصوبه دولت ، صادرات گندم و مزلین ، چاودار ، جو و ذرت (به جز دانه‌های دانه) نباید از 7 میلیون تن تجاوز کند. با این حال ، این اقدامات برای کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیای روسیه به رهبری روسیه – ارمنستان ، بلاروس ، قزاقستان و قرقیزستان اعمال نمی شود.

خبر مرتبط  فدرال رزرو ایالات متحده شرکت های زامبی را که باید از بین بروند ، پیشنهاد می کند - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
روسیه پیش بینی کرد تاج سوم را به عنوان صادرکننده برتر گندم در جهان برای سومین سال متوالی حفظ کندروسیه بزرگترین صادرکننده گندم در جهان است که بیش از 35 میلیون تن در سال های 19-19-19 به بازار جهانی عرضه می کند. در صورت دستیابی به سهمیه قبل از ماه ژوئیه ، این نخستین باری است که صادرات غلات از سال 2010 توسط مسکو به حالت تعلیق درآمده ، زمانی که این کشور با خشکسالی شدید روبرو شده است که می تواند منجر به افزایش شدید قیمت مواد غذایی شود.

خبر مرتبط  گلدمن هشدار می دهد که ارز ایالات متحده ممکن است سقوط کند - اخبار تجاری RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید