در حالی که Covid-19 همچنان این بخش را به چالش می کشد ، شرق در بهبود صنعت مسافرت غرب را شکست می دهد – RT Business News

صنعت مسافرت در کشورهای آسیایی با سرعت بیشتری نسبت به اروپا و ایالات متحده در حال بهبود است ، زیرا کل جهان تلاش می کند تا از عواقب پس از همه گیری همه گیر Covid شانه خالی کند.

به گفته جان براون ، مدیر عامل آژانس مسافرتی آنلاین Agoda ، به نقل از CNBC ، با این حال ، بهبود منطقه بیشتر با سفرهای داخلی افزایش یافته است.

“ما دوباره در بازارهایی مانند تایوان ، مطمئناً مکانهایی مانند تایلند ، که واقعاً بهترین کنترل را بر Covid دارند ، دیده ایم – این بازارهایی هستند که شاهد رزروهای داخلی هستیم که بهترین عملکرد را دارند” براون گفت.

خبر مرتبط  بزرگترین بانک اسرائیل موافقت خود را با پرداخت 874 میلیون دلار جریمه برای توطئه برای کمک به شهروندان آمریکایی در پنهان کردن 7.6 میلیارد دلار از دارایی های خارج از کشور - RT Business News
همچنین در rt.com
ایسلند در میان بیماری همه گیر Covid-19 به افراد ثروتمند خارجی پناهنده می شودتایوان که موفق به جلوگیری از انتقال جدید برای بیش از 200 روز شده است ، طی دو هفته گذشته کاهش قابل توجهی در موارد جدید Covid-19 داشته است. تایلند و ویتنام نیز به ترتیب با 3922 و 1316 عفونت گزارش شده موفق به مهار بیماری همه گیر شده اند.

Agoda ، زیرمجموعه شرکت مسافرتی آنلاین Booking Holdings آمریکا ، همچنین گفت که این بازارها حتی از سفر سال گذشته فقط برای سفرهای داخلی پیشی گرفته اند.

ویروس کرونا ویروس کرونا ویرانگر خسارت بزرگی به صنعت مهمان نوازی و جهانگردی وارد کرده است ، زیرا هتل ها ، رستوران ها ، مراکز خرید ، جاذبه ها ، موزه ها مجبور به تعطیلی شدند ، در حالی که اکثر کشورها برگزاری مراسم عروسی ، کنفرانس و مسابقات ورزشی را ممنوع کردند.

خبر مرتبط  دزدی دریایی نفت در طول همه گیری های COVID SPIKED شده است - RT Business News
همچنین در rt.com
اخلال در سفرهای مربوط به بیماری همه گیر 730 میلیارد دلار درآمد جهانی گردشگری را از بین می برد – سازمان مللگزارش شده است که Agoda با توجه به آخرین علائم مثبت بهبود برای بخش طولانی مدت ، تقاضای بین المللی را بازگرداند.

به گفته براون ، سفر داخلی نیز به نظر می رسد “نسبتاً خوب” در اروپا و ایالات متحده با وجود افزایش موارد Covid-19.

خبر مرتبط  "این بی علاقه ترین بازار گاو نر طلایی است که تاکنون دیده ام" - پیتر شیف - RT News News

“اما واقعاً ، همه نگاه ها در سطح جهان به آسیا نگاه می كنند تا ببینند كه ما چگونه این مسئله را در داخل كشور مدیریت می كنیم ، و همچنین با توجه به حباب سفر بین سنگاپور و هنگ كنگ و بسیاری دیگر كه امیدواریم … خیلی زود باز شود.” مدیر اجرایی گفت.

هنگ کنگ و سنگاپور در حال برنامه ریزی برای سفرهای اوقات فراغت بدون قرنطینه در روز یکشنبه بودند ، اما پس از افزایش دوباره موارد در هنگ کنگ ، این تصمیم به تعویق افتاد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید