درمان Fed’s Covid بسیار مضرتر از این بیماری برای اقتصاد ایالات متحده است – پیتر شیف – اخبار کسب و کار RT

پیتر شیف ، اقتصاددان ، می گوید: همه گیری ویروس کرونا اقتصاد ایالات متحده را بیمار نمی کند ، اما همه محرک های فدرال رزرو و چاپ پول این کار را می کنند. وی اضافه می کند که واکسن Covid-19 نمی تواند آن را به خوبی تولید کند.

این ایده که QE بی نهایت در اینجا باقی مانده است “تنها چیزی است که قیمت سهام را تحریک می کند” طبق گفته مدیرعامل یورو پاسیفیک پایتخت.

وی در پادکست خود متذکر شد که JP Morgan اخیراً تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه ماهه اول سال 2021 را منفی پیش بینی کرده است. با این حال ، آنها پیش بینی می کنند که اقتصاد در Q2 و Q3 سال آینده دوباره بیداد کند.

خبر مرتبط  بخش هواپیمایی فرانسه که به بیماری همه گیر مبتلا است ، با ممنوع کردن پروازهای داخلی ، به سمت کاهش انتشار کربن حرکت می کند - RT Business News

“بدیهی است که این به دلیل محرکهای عظیم دولتی است که آنها انتظار دارند ، احتمالاً حتی بیشتر از کنگره از طرف فدرال رزرو ، زیرا من نمی دانم چه مدت طول می کشد تا دولت و کنگره بایدن محرک اولیه خود را تصویب کنند گفت شیف.

او اضافه کرد: “بنابراین ، پیش بینی این محرک است که بازار را هدایت می کند.”
همچنین در rt.com
داو جونز برای اولین بار 30،000 نقطه عطف را شکست زیرا سهام در میان امیدهای واکسن و شروع رسمی انتقال بایدن افزایش یافتخبر مرتبط  ایرلند فشار بایدن برای افزایش جهانی مالیات شرکت ها را رد می کند ، زیرا وزیر دارایی قول می دهد نرخ ها را پایین نگه دارد - RT Business News

به گفته کارگزار باسابقه سهام ، بار واقعی اقتصاد Covid نیست ، بلکه تمام بدهی اقتصاد است که اقتصاد در حالی که فدرال رزرو سعی در مبارزه با Covid داشت ، جمع شده است.

“این درمان کووید است که برای اقتصاد مضرتر از بیماری است” گفت شیف. وی افزود: “و البته ، اقتصاد آمریكا در این جهان پس از Covid كارایی كمتری خواهد داشت ، زیرا شركتهای آمریكایی هنوز مجبورند هزینه های آماده سازی برای قفل بعدی یا ویروس بعدی را بپردازند. ما در حال حاضر می دانیم که کتاب بازی چیست؟ “ او اضافه کرد.

خبر مرتبط  نفت خام ساحل خلیج فارس معیار خاص خود را کسب می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید