دراماتیک ترین سال در تاریخ نفت – RT Business News

صنایع بسیار کمی در جهان وجود دارد که به سختی مورد اصابت قرار گرفته اند یا قرار است به تبعات صنعت نفت و گاز در سال 2020 با پیامدهای زیادی روبرو شوند.

در گزارشی اخیر ، Fitch Ratings پیش بینی کرده است که شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز می خواهند در سال جاری 1.8 تریلیون دلار درآمد از دست بدهند ، که شش برابر بیشتر از مقدار خرده فروشی است که قرار است از دست بدهد. اما عواقب طولانی مدت ویران کننده تر خواهد بود.

بیشتر بخوانید

شاید بارزترین تغییر در صنعت نفت و گاز اقدامات چشمگیر کاهش هزینه ها توسط بزرگان نفت انجام شود. BP شده است مجبور شد 10،000 شغل را کاهش دهدیا 15 درصد از نیروی کار خود را ، زیرا سعی می کند در این محیط جدید قیمت پایین نفت ، هزینه ها را کنترل کند. Schlumberger قبلاً حقوق و دستمزد را کاهش داده بود مشاغل را قطع کنید در اواخر ماه مارس ، در حالی که شل و شورون اعلام کرده اند که قصد دارند نیروی کار خود را کوچک کنند.

خبر مرتبط  اوپک با بدتر شدن چشم انداز نفت دچار مشکل می شود - اخبار تجاری RT

و این فقط در نیروی کار جایی نیست که شاهد کاهش بی سابقه ای هستیم. تصمیم شل برای کاهش سود سهام خود برای اولین بار از سال 1945 احتمالاً بزرگترین شاخص تأثیر طولانی مدت این بیماری همه گیر بر صنعت نفت بود. شرکت شل و بزرگان نفت این شرکت برای پرداختن به سود سهام خود ، صرف نظر از شرایط بازار ، به پرداخت سود سهام خود مبذول دارند. تصمیم آن برای کاهش سود سهام خود است نشانگر تغییر استراتژی است که نشان می دهد عمده نفت اکنون مصمم است بدهی خود را کاهش دهد و به جای اینکه فقط سهامداران را خوشحال کند ، روی پایداری مالی متمرکز شود.

خبر مرتبط  صادرات نفت عربستان سعودی به 35 درصد کاهش یافته است - RT Business News

هنوز معلوم نیست که آیا تقاضای نفت به سطوح قبل از همه گیر مبتلا خواهد شد یا خیر. از تخریب صنعت حمل و نقل هوایی گرفته تا تغییر پویایی در محل کار ، باعث کاهش مسافرت روزانه و فشارهای دولتی برای انرژی تجدید پذیر ، تقاضای نفت به دلیل COVID-19 از همه طرف مورد حمله قرار می گیرد. به نظر می رسد بزرگان نفت این تغییر جهانی را به رسمیت شناخته اند و مصمم هستند که عملیات خود را تا حد ممکن لاغر و پایدار انجام دهند.

خبر مرتبط  ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد - RT Business News

2020 در حال شکل گیری است که درام ترین سال در تاریخ بازارهای نفت است و ظاهراً یک دهه تغییر در تنها 365 روز اتفاق می افتد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com