داو پس از اینکه Pfizer نشان داد واکسن Covid بیش از 90٪ م effectiveثر است ، داو به بالاترین حد خود می رسد – RT Business News

پس از آنکه سازندگان دارو Pfizer و BioNTech اعلام کردند که واکسن Covid-19 آنها بیش از 90 درصد م marketsثر است ، بازارهای سهام روز گذشته در زنگ آغازین در نیویورک به بالاترین سطح خود رسیدند.

میانگین صنعتی داو جونز 1600 واحد یا 5.6 ​​درصد افتتاح کرد و قبل از کمی عقب نشینی به بالاترین حد خود رسید. S&P 500 نیز با جهش 3.7 درصدی به بالاترین رکورد رسید. Nasdaq Composite با فناوری 1.3 درصد رشد کرد.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی هرگز ممکن است به سطح رشد قبل از همه گیری بازگردد - بانک جهانی - اخبار تجاری RT

نرخ موثر 90 درصدی اعلام شده توسط Pfizer و BioNTech بهتر از انتظار بازار سهام بود. به گفته دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، واکسنی که از 50 تا 60 درصد م isثر باشد قابل قبول است.
همچنین در rt.com
“روز عالی برای علم و بشریت”: Pfizer می گوید واکسن Covid-19 بیش از 90٪ در آزمایشات نهایی موثر استخبر مرتبط  هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند - گزارش - RT Business News

فایزر گفت که بلافاصله پس از کنترل داوطلبان برای دو ماه پس از دوز دوم واکسن ، قصد دارد مجوز استفاده اضطراری را از سازمان غذا و داروی ایالات متحده دریافت کند.

مدیر عامل شرکت Pfizer ، آلبرت بورلا ، گفت که این شرکت پیش بینی می کند 1.3 میلیارد دوز واکسن در سال آینده در سطح جهانی داشته باشد ، افزون بر 50 میلیون دوز امسال. دو خط تولید جداگانه ، یکی در ایالات متحده و دیگری در اروپا ، واکسن را تولید می کند.

خبر مرتبط  رنج شیل به تازگی آغاز شده است - RT Business News

سهام Pfizer در زنگ آغاز بیش از 14 درصد افزایش یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید