داو پس از اینکه Pfizer نشان داد واکسن Covid بیش از 90٪ م effectiveثر است ، داو به بالاترین حد خود می رسد – RT Business News

پس از آنکه سازندگان دارو Pfizer و BioNTech اعلام کردند که واکسن Covid-19 آنها بیش از 90 درصد م marketsثر است ، بازارهای سهام روز گذشته در زنگ آغازین در نیویورک به بالاترین سطح خود رسیدند.

میانگین صنعتی داو جونز 1600 واحد یا 5.6 ​​درصد افتتاح کرد و قبل از کمی عقب نشینی به بالاترین حد خود رسید. S&P 500 نیز با جهش 3.7 درصدی به بالاترین رکورد رسید. Nasdaq Composite با فناوری 1.3 درصد رشد کرد.

خبر مرتبط  چین در حال رسیدن به مقصد مهم صادراتی آلمان - RT Business News

نرخ موثر 90 درصدی اعلام شده توسط Pfizer و BioNTech بهتر از انتظار بازار سهام بود. به گفته دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، واکسنی که از 50 تا 60 درصد م isثر باشد قابل قبول است.
همچنین در rt.com
“روز عالی برای علم و بشریت”: Pfizer می گوید واکسن Covid-19 بیش از 90٪ در آزمایشات نهایی موثر استخبر مرتبط  پروفسور ولف به Boom Bust - RT Business News گفت: هر شرکتی در آمریکا اکنون از پشتیبانی دولتی دولت پشتیبانی می کند

فایزر گفت که بلافاصله پس از کنترل داوطلبان برای دو ماه پس از دوز دوم واکسن ، قصد دارد مجوز استفاده اضطراری را از سازمان غذا و داروی ایالات متحده دریافت کند.

مدیر عامل شرکت Pfizer ، آلبرت بورلا ، گفت که این شرکت پیش بینی می کند 1.3 میلیارد دوز واکسن در سال آینده در سطح جهانی داشته باشد ، افزون بر 50 میلیون دوز امسال. دو خط تولید جداگانه ، یکی در ایالات متحده و دیگری در اروپا ، واکسن را تولید می کند.

خبر مرتبط  ارائه دهنده شاخص انگلیس پس از قرار گرفتن در لیست سیاه ایالات متحده ، هشت شرکت چینی را سقوط خواهد کرد - RT Business News

سهام Pfizer در زنگ آغاز بیش از 14 درصد افزایش یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید