داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابد – RT Business News

سهام ایالات متحده برای شروع هفته از دوشنبه به شدت کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران با تمرکز بر قیمت های coronavirus همراه با افت قیمت های خام ، به شدت تمایل دارند. میانگین صنعتی داو جونز در زنگ افتتاحیه وال استریت 500 امتیاز از دست داد.

شاخص S&P 500 شرکتهای برتر 500 آمریکایی 1.6 درصد کاهش یافت ، در حالی که کامپوزیت سنگین Nasdaq با تکنولوژی کمی در معاملات اولیه کمتر از یک درصد بود.

قیمت سهام پایین تر است زیرا قیمت معیار نفت خام ایالات متحده West Texas Intermediate (WTI) بیش از 137 درصد سقوط کرد و قیمت آن برای اولین بار منفی است. با پایان یافتن قرارداد خام ماه مه ، نفت در حال فروش است و تأمین کنندگان برای ذخیره آن از جاهایی استفاده نمی کنند.

خبر مرتبط  نام تجاری استرالیا با پرداخت 28000 دلار جریمه بیش از "لباس فعال ضد ویروس" - RT Business News
همچنین در rt.com
در بدترین روز معاملات در رکورد ، قیمت نفت زیر 0 دلار در هر بشکه سقوط می کندعلیرغم توافق تاریخی اوپک + برای کاهش تولید جهانی نفت خام تقریبا 10 درصد ، نگرانی ها در حال افزایش است که تأسیسات ذخیره نفت هنوز هم در معرض خطر سرریز هستند زیرا قفل ویروس کورنوویروس در سراسر جهان تقاضا را کاهش داده است. سرمایه گذاران بویژه نگران دستیابی به ذخیره سازی در کوشینگ ، اوکلاهما ، مرکز اصلی ایالات متحده هستند. Bjornar Tonhaugen ، رئیس بازارهای نفت در Ristad Energy ، به سی ان ان گفت: احتمالاً در ماه مه 21 میلیون بشکه ذخیره باقی مانده در کوشینگ پر شده و باعث ایجاد “وحشت” در بازارهای نفت می شود.

“حرکت در بازار نفت اکنون واقعاً غیرقابل باور است که ما به معنای واقعی کلمه از فضای ذخیره سازی خالی هستیم.” پیتر بوکوار ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در گروه مشورتی بلاکلی ، در یادداشتی که توسط CNBC دیده می شود گفت. “من اعتقاد دارم که این نوع حرکتها همان چیزی است که از پایین ساخته شده است و در ماه های مه و ژوئن که همه چیز دوباره شروع به بازگشایی می کند ، این در طولانی مدت در کمک به کاهش تولید پیش خواهد رفت.”

بیشتر بخوانید: بازار نفت علیرغم کاهش تاریخی تولید ، روند بهبودی را قبل از ماه ژوئن آغاز نخواهد کرد

خبر مرتبط  محکومیت شدید Covid-19 هند 122 میلیون نفر را از کار خارج کرد - RT Business News

این رکود پس از آن رخ داد که هفته گذشته بازارهای ایالات متحده بیش از دو درصد به دلیل گزارش ها مبنی بر اینکه بیماران مبتلا به علائم ویروس شدید پس از استفاده از Remdesivir ، یک داروی علوم گیلاد ، به سرعت بهبود می یابند.

اقتصاددانان می گویند ، بحران بهداشت فعلی در سال های آینده اثری از اقتصاد جهانی خواهد گذاشت. به گفته جوزف آماتو ، رئیس جمهور و CIO از سهام در شرکت سرمایه گذاری نوبرگر برمن ، انتظار یک رکود عمیق در نیمه اول سال 2020 است و به دنبال آن بهبودی در اواخر سال انجام می شود. “این هنوز هم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را شش درصد ، اروپا هشت هشتم پایین ، ژاپن سه درصد پایین و چین نیز تنها دو درصد پایین می آورد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  هشدار می دهد سازمان ملل متحد - RT News News اگر تشدید پیش بینی coronavirus ، گردشگری جهانی ممکن است $ 3.3 TRILLION را از دست بدهد.

پاسخی بگذارید