داو بیش از 1000 امتیاز در خوش بینی سرمایه گذار به دلیل کندی تلفات کورو ویروس در اروپا و نیویورک افزایش یافته است – RT Business News

بازارهای سهام ایالات متحده روز دوشنبه به دنبال خبرهایی مبنی بر اینکه میزان مرگ و میر Covid-19 در ایالت نیویورک و بدترین آمار اروپا رو به کاهش است رو به افزایش است.

میانگین صنعتی داو جونز پس از زنگ افتتاح ، بیش از پنج درصد افزایش یافته است. S&P 500 و کامپوزیت Nasdaq با بیش از چهار درصد بالاتر تجارت می کنند.

S&P / ASX 200 استرالیا و Nikkei 225 ژاپن بیش از چهار درصد برای شروع هفته به دست آوردند ، در حالی که شاخص Hang Seng در هنگ کنگ 2.2 درصد رشد داشت. بازارها در سرزمین اصلی چین برای تعطیلات عمومی بسته شد.

سهام نیز در اروپا تجمع کرده است ، با DAX آلمان رهبری منطقه ، بیش از چهار درصد افزایش یافته است.
همچنین در rt.com
سهام اروپا در حالی که مرگ Covid-19 در مناطق سخت ترین ضربه آهسته است ، سقوط می کنندخبر مرتبط  اقتصاد روسیه در حال بهبودی از تأثیر همه گیر - پوتین - اخبار تجاری RT

کاخ سفید اذعان کرد که این هفته می تواند جزو سخت ترین نقاط کانونی مانند نیویورک باشد. با این حال ، رئیس جمهور دونالد ترامپ روز یکشنبه اظهار امیدواری کرد که کشور بتواند این کشور را ببیند “تراز کردن” بحران کروناویروس در برخی از مناطق با وخیم ترین آسیب دیده.

“ما در انتهای تونل نور می بینیم. اتفاقاتی رخ می دهد ،” ترامپ گفت ، هشدار داد كه هنوز ، آمریكا خواهد رسید “یک نکته وحشتناک” از نظر مرگ

به گفته فرماندار اندرو کوومو ، ایالت نیویورک از 594 کشته شدن کرونا ویروس جدید در روز یکشنبه ، کمتر از 630 مورد ثبت شده در روز شنبه خبر داد.

“داده های دریافتی حاکی از آن است که ایالت نیویورک ممکن است زودتر از پرونده خوش بینی Cuomo به اوج خود برسد.” تام لی ، رئیس تحقیقات در Fundstrat ، در یادداشتی به مشتریانی که CNBC دیده می شود ، گفت. “با دید بهتر در مورد بحران مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده ، به ویژه در مورد پتانسیل الگوبرداری از اوج ملی ، ما معتقدیم خریداران اکنون کنترل خود را در دست می گیرند.”

کاهش نرخ مرگ و میر در اروپا این امیدواری را به وجود آورد که ایالات متحده نیز ممکن است در اوج خود باشد و استراتژی اقامت در خانه کار می کند.

ایتالیا که مرکز مرکزیت همه گیر اروپا قبل از غلبه اسپانیا از نظر تعداد موارد کرونا ویروس بود ، کمترین میزان مرگ و میر روزانه خود را بیش از دو هفته در روز یکشنبه گزارش داد. آلمان همچنین از کاهش سرعت در پرونده های جدید روز یکشنبه برای سومین روز پیاپی خبر داد. در اسپانیا میزان آلودگی و مرگ و میر جدید رو به کاهش است. افزایش تعداد کشته شدگان این کشور در روز یکشنبه ، نشان دهنده کاهش شش درصدی مرگ و میرها ، تقریباً نیمی از میزان گزارش شده در هفته گذشته است.

خبر مرتبط  روسیه واردات گوجه فرنگی و سیب از آذربایجان را ممنوع می کند - RT Business News

“داده های این هفته و امروز ، کند شدن عفونت ها را تأیید می کند ،” به گزارش رویترز ، سالوادور ایلای ، وزیر بهداشت اسپانیا ، روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری گفت. “داده ها تأیید می کنند که حصار در حال کار است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید