دانمارک به تولید نفت در سال 2050 پایان می دهد – اخبار تجاری RT

دولت دانمارک گفته است که دانمارک در سال 2050 استخراج نفت از دریای شمال را متوقف می کند و افزود هشتمین دوره صدور مجوز را که در اوایل سال جاری اعلام شده بود لغو می کند.

به هر حال این دور نتوانست توجه زیادی را به خود جلب کند ، فقط یک متقاضی پس از کناره گیری فرانسه از توتال ابراز علاقه کرد ، رویترز اشاره شد در گزارشی از اخبار

دانمارک به ویژه تولید کننده بزرگ نفت و گاز نیست و متوسط ​​تولید روزانه آن در سال جاری 83000 بشکه در روز روغن و 21000 معادل نفت تخمین زده شده است. با این وجود بزرگترین اتحادیه اروپا است که نروژ و از سال آینده انگلیس را شامل نمی شود.

خبر مرتبط  پیش بینی می شود روسیه برای سالهای آینده بر صادرات گندم جهانی تسلط یابد - RT Business News

کشور کوچک اسکاندیناوی نیز یکی از بلند پروازانه ترین اهداف تعیین کننده آب و هوا است. کپنهاگ قصد دارد تا سال 2030 70 درصد از میزان انتشار خود را کاهش دهد و تا سال 2050 خنثی شود.

“ما در حال پایان دادن به دوران فسیل ها هستیم ، و یک خط مستقیم بین فعالیت های خود در دریای شمال و هدف قانون اقلیم از بی طرفی آب و هوا در سال 2050 ترسیم می کنیم ،” وزیر اقلیم دان یورگنسن در اظهار نظر در مورد بیانیه رسمی در مورد تعلیق اکتشاف نفت و گاز در دریای شمال گفت.

خبر مرتبط  کاهش تولید نفت اوپک + می تواند افزایش یابد - پوتین - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه می گوید ممکن است زمان تقاضای جهانی ثبت جهانی نفت گذشته باشدوزیر افزود که کارمندان صنعت نفت و گاز که طبق این برنامه شغلشان از کار می افتد از طریق ادامه تحصیل برای یافتن شغل جدید کمک می کنند. یورگنسن همچنین گفت که از میدان های نفت و گاز برای ذخیره کربن استفاده خواهد شد.

خبر مرتبط  تسلا یک meme است زیرا اقتصاد جهانی با توهم جمعی تقویت می شود - Max Keizer - RT Business News

پایان استخراج سوخت های فسیلی از دریای شمال ، از جمله هشتمین دوره صدور مجوز لغو شده ، برای دانمارک حدود 2.1 میلیارد دلار هزینه دارد.

دانمارک با 30 درصد از انرژی مورد استفاده کشور از منابع تجدید پذیر ، به ویژه انرژی باد و زیست توده ، در خط مقدم انتقال انرژی های تجدیدپذیر بوده است. این کشور با بالاترین سرانه تولید انرژی باد در OECD است ، اما بیشترین میزان انرژی تجدیدپذیر آن – حدود دو سوم – از زیست توده حاصل می شود.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com