داعش خواستار حمله به صنعت نفت عربستان است – RT Business News

دولت اسلامی از اعضای خود خواسته است زیرساخت های نفتی عربستان را به عنوان مجازات گرم شدن پادشاهی با اسرائیل هدف قرار دهند.

“اهداف بسیار زیاد است … با ضربه زدن و از بین بردن خطوط لوله نفت ، کارخانه ها و تأسیساتی که منبع (درآمد) دولت استبداد هستند ، شروع کنید.” سخنگوی گروه تروریستی در پیامی ضبط شده به نقل از رویترز گفت.

عربستان سعودی در اقدامی تاریخی برای خاورمیانه ، فضای هوایی خود را برای پروازهای بین اسرائیل و چند همسایه گشود. طبق بیانیه دولت اسلامی ، این کافی بود تا پادشاهی را به هدف توجه این گروه تبدیل کند.

عربستان سعودی داشته است بوده هدف حملات دولت اسلامی در گذشته نیز بوده است ، هرچند هرگز در مقیاس قابل مقایسه با آنچه این گروه تروریستی در سوریه و عراق انجام داده است. اکنون ، این شرکت در حماسه اسرائیل و فلسطین شرکت می کند و خواستار صلح پایدار و پایدار بین این دو است.

خبر مرتبط  کشتن دلار آمریکا با اعتیاد به "دوزهای روزافزون هروئین پولی" - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

امارات و بحرین ، هر دو متحدان ریاض ، اخیراً طی یک جفت معامله با همکاری دولت آمریکا ، روابط رسمی دیپلماتیک با کشور اسرائیل برقرار کردند. این اقدامات که توسط واشنگتن و بیت المقدس مورد ستایش قرار گرفت ، انتقاد فلسطینیان را به همراه داشت ، زیرا معامله بین کشورهای عربی و دشمن نهایی باید ضربه سختی برای آنها باشد.

خبر مرتبط  استاد می گوید پیش بینی ریکاوری سریع چین ممکن است بیش از حد به پایان رسیده باشد ، پروفسور RT Business's Boom Bust - RT Business News
همچنین در rt.com
اسرائیل و بحرین در جریان سفر مشترک آمریکا و اسرائیل به کشورهای حوزه خلیج فارس روابط دیپلماتیک را رسمی می کنندموضع متحد عربی در قبال روابط اسرائیل و فلسطین تا زمان این دو معامله این بود که روابط دوجانبه بین هر کشور عربی و اسرائیل فقط با آغاز فلسطین به یک کشور مستقل آغاز می شود. در نتیجه ، دولت فلسطین روابط خود را با واشنگتن قطع کرد. عربستان سعودی همچنان از این موضع پیروی می کند.

به دنبال امضای قرارداد بحرین با اسرائیل در هفته گذشته ، دولت اسلامی این اقدام را محکوم کرد ، امارات ، بحرین و عربستان سعودی را به تظاهرات متهم کرد “تبعیت از صلیبیون” آسوشیتدپرس گزارش داد.

خبر مرتبط  سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا شکسته شدن می کند - RT Business News

بیشتر بخوانید: چرا عربستان سعودی ممکن است مجبور به شروع یک جنگ قیمت دیگر نفت شود

“در اینجا اکنون ، یهودیان به شما مراجعه کرده اند و در خیابانها و کشورهای شما آزادانه قدم می زنند ، و با تأیید مستبدان خود و حمایت از احکام خود ، احساس امنیت و امنیت می کنند.” سخنگوی گروه ، ابوحمزه القریشی. ضبط شده با تماس برای هدف قرار دادن اهداف عربستان سعودی اندکی بعد انجام شد.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com