داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد – RT Business News

داده های رسمی چینی این هفته نشان داد که چین در ماه ژوئیه روزانه 120،000 بشکه در روز نفت از ایران وارد می کند زیرا پکن پس از عدم واردات چنین در ماه ژوئن ، به گزارش واردات نفت خام از جمهوری اسلامی بازگشت.

براساس داده های گمرک چین گزارش شده توسط رادیو فردا ، واردات نفت چین از ایران در فاصله ژانویه و ژوئیه سال جاری به طور متوسط ​​77000 بشکه در روز بود که 9 برابر کمتر از ارقامی بود که چین قبل از اعمال مجدد تحریم های صنعت نفت و صادرات نفت از سوی آمریکا گزارش کرده بود.

در حقیقت ، گزارش های مختلف ، تحقیقات رسانه ای و شرکت های ردیابی نفتکش ها حاکی از آن است که چین نفت بیشتری از گزارش های رسمی از ایران دریافت می کند.

خبر مرتبط  به زودی سرمایه گذاران جهانی بیشتری به بازار گسترده اوراق قرضه چین دسترسی خواهند داشت - RT Business News
همچنین در rt.com
آخرین کشتی نفتکش در ناوگان ایرانی به ونزوئلا می رسد و این فراتر از تحریم های آمریکا استواردات چین از ایران ، طبق گزارش گمرک ، با داده های ارائه شده توسط شرکت اطلاعات داده Kpler به رادیو فردا مطابقت دارد.

اما یک تانکر ، طبق اطلاعات Kpler ، سعی کرد منشا نفت ایران که به چین می رود را پوشانده و برچسب محموله را به عنوان “روغن اندونزی.”

این تانکر ، Giessel ، یکی از چهار تانکر نفتی بود که جزیره کارائیب در سنت کیتس و نوویس پس از تحقیقات NBC News ، از پرچم خود جدا شد و فهمید که تاکنون 15 تانکر زیر پرچم های مختلف ردیاب های خود را دستکاری کرده اند تا دامن آمریکا را بگیرند. تحریم صادرات نفت ایران.

خبر مرتبط  بعد از اینکه روسیه محدودیت های coronavirus را کاهش داد ، تقریبا 1.5 میلیون گردشگر گله می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
چین برای گسترش نفوذ خود در خاورمیانه با توافق مهم نفتیتحقیقات قبلی توسط NBC News نشان داد که این تانکرها ردیاب ها را خاموش می کنند تا این واقعیت را مخفی کنند که آنها با نقض تحریم های ایالات متحده بر صنعت نفت ایران به آبهای ایران سفر کرده اند تا نفت را برای صادرات بارگیری کنند.

خبر مرتبط  بازیابی صنعت نفت فاقد یک ماده مهم است - RT Business News

داده های TankerTrackers.com نشان داده است ، همانطور که توسط NBC News گزارش شده است ، ایران صادرات نفت خام بسیار بیشتری را نسبت به آمارهای ایالات متحده نشان می دهد.

بر اساس داده ها ، ایران با استفاده از نقل و انتقالات کشتی به کشتی با ترانسپوندر خاموش برای جلوگیری از شناسایی ، با استفاده از انتقال کشتی به کشتی ، 60000 بشکه در روز صادر می کند. راف سانچز NBC در توییتر خود نوشت: تعداد متوسط ​​روزانه با برآورد 227،000 بشکه در روز در گزارش کنگره ایالات متحده مقایسه می شود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com