خوشبخت ترین مکان روی زمین؟ دیزنی 32000 شغل را از دست داد زیرا همه گیر Covid-19 پارک های موضوعی را خالی می گذارد – RT Business News

شرکت والت دیزنی گفت که بیش از 30،000 کارمند خود را بیشتر در پارکهای موضوعی خود اخراج می کند ، زیرا قفل ویروس کرونا ، وجود تفریحگاهها و پارکها را کاملاً بی معنی می کند.

طبق پرونده شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، اخراج 32000 کارگر ، که 4000 نفر بیشتر از آنچه دیزنی قبلاً اعلام کرده بود ، در نیمه اول سال مالی آن که در ماه اکتبر آغاز شد ، اتفاق می افتد.
همچنین در rt.com
#DisneyMustPay: نویسنده رمان جنگ ستارگان ادعا می کند شرکت هرگز به او برای کارش که باعث ایجاد هشتگ طوفان تندرستی به صورت آنلاین نشده استخبر مرتبط  فعالیت اقتصادی چین علیرغم عدم اطمینان جهانی کروناویروس - RT Business News انتخاب شد

در اوایل این ماه ، دیزنی اعلام کرد که برنامه های اضافی اضافی از دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا در میان عدم اطمینان در مورد تحولات آینده در بخش سرگرمی وجود دارد. نهادهای نظارتی ایالات متحده اعلام نکردند که آیا پارک های موضوعی در آینده نزدیک افتتاح می شوند یا خیر.

پارک هایی که توسط این شرکت در شانگهای ، هنگ کنگ و توکیو اداره می شود همچنان باز هستند ، در حالی که تمام 12 پارک در آمریکای شمالی بین مارس و مه تعطیل بودند. دیزنی لند در فلوریدا و دیزنی لند پاریس در اوایل سال جاری بازگشایی شد ، اما دومی در اواخر ماه گذشته پس از اعمال قفل جدید توسط مقامات فرانسه به دلیل موج دوم عفونت های ویروس کرونا ، دوباره بسته شد.

خبر مرتبط  Berkshire وارن بافت تمام سهام در خطوط هوایی ایالات متحده را به فروش می رساند ، و در نتیجه خاموش شدن Covid-19 ، 50 میلیارد دلار Q1 از دست داده است - خبرهای RT Business
همچنین در rt.com
هشدار محتوای جدید و جذاب دیزنی آخرین مرحله بیدار در دامنه لغزنده سرگرمی استاین شرکت قبلاً گزارش داده بود که همه گیر 7.4 میلیارد دلار درآمد عملیاتی طی سال مالی از بین رفته است ، تقریباً تمام آن – 6.9 میلیارد دلار – از پارک های تفریحی و تقسیم تجارب حاصل می شود.

خبر مرتبط  بگو چی؟ اپل از هدفون هایی با قیمت 549 دلار رونمایی کرد! - اخبار کسب و کار RT

صنایع رویداد و سرگرمی در میان اولین بخش های شدید همه گیر ، همراه با بخشهای گردشگری و مهمان نوازی ، با مشاغل کاهش 80 درصدی درآمد ، که در از دست دادن شغل منعکس شده بود ، آسیب دیدند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید