خودی سابق بانک فدرال به Boom Bust گفت – ممکن است آمریکایی ها تا روز ولنتاین چک های محرک بیشتری دریافت نکنند – RT Business News

دانیل دی مارتینو بوث ، یکی از آگاهان سابق بانک فدرال ، معتقد است ، اگرچه امید است که یک معامله جدید برای محرک ویروس کرونا قبل از انتخابات کمرنگ شود ، اما این احتمال وجود دارد که آمریکایی ها برای ماهها دیگر دستمزد نبینند.

این تحلیلگر به بوم بوست گفت: فقدان بسته امدادی جدید عواقبی را برای کل اقتصاد آمریکا به همراه خواهد داشت. وی توضیح داد که کمبود بودجه در هزینه های مصرف کننده در فصل تعطیلات آینده ، که پیش از این انتظار می رود به پایین ترین سطح چهار ساله برسد ، تأثیر خواهد داشت.

خبر مرتبط  سقوط بازار نفت خیلی به پایان رسیده است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=XVBnz1W7Y1Q

“ما در مورد 20 میلیون آمریکایی عجیب و غریب صحبت می کنیم ، افرادی که باید به جمع آوری مزایای بیکاری ادامه دهند ، اگر بخواهید خانه واقعی آنها در هفته واقعاً از بین رفته باشد ،” دی مارتینو بوث گفت.

اگر قبل از روز انتخابات چیزی تغییر نكرد و پس از آن اتفاق می افتد “تغییر قدرت در واشنگتن” به گفته خودی سابق ، تصویب دور دیگری از اقدامات محرکه حتی ممکن است بیشتر طول بکشد تا دولت ایالات متحده تصویب کند.

خبر مرتبط  لوفت هانزا اندازه ناوگان را کاهش داده و Germanwings را به دلیل ضرر Covid-19 می بندد - RT Business News

او گفت که حتی در بهترین حالت. هنگامی که کنگره جدید نشسته و دارای “آماده رفتن” بسته ، “شما در مورد پول نرسیدن به مردم تا روز ولنتاین در اولین سال 2021 صحبت می کنید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید