خودکشی سابق فدراسیون فوتبال به Boom Bust می گوید – مرگ خرده فروشی ایالات متحده مدت زمان طولانی بود و کروավիր ویروس فقط ناخن نهایی در تابوت بود – RT Business News

قفل شدن کورو ویروس باعث بسته شدن بیشتر فروشگاههای ایالات متحده شده و بقای آنها را تهدید می کند. اما حتی بدون تأثیر ویروس ، بسیاری از خرده فروشان هنوز هم سرانجام از بین می روند ، یک شخص سابق بانک مرکزی فدرال معتقد است.

هیچ کس نمی داند که بسته شدن این بسته ها ، چه مدت طول خواهد کشید ، با توجه به تعداد فزاینده مرگ و میرهای ناشی از کووید 19 در ایالات متحده ، و خرده فروشان از بحران به یک ضربه دردناک ضربه زده اند. بنا بر گزارش ها ، نیمان ماركوس ، زنجیره ای از فروشگاههای مجلل ، در اواخر هفته جاری با توجه به بازپرداخت بدهی های اخیر ، برای حمایت از ورشكستگی تقاضا كرد.

خبر مرتبط  کاهش شیل در ایالات متحده نمی تواند به عنوان "کاهش تولید" حساب شود - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=Hc3_P9NCqBI

“Coronavirus مانند شتابدهنده ای عمل می کرد که شما می توانید آتش بزنید ،” دانیل دی مارتینو بوث به RT Boom Bust گفت ، افزود که مشکلات بخش خرده فروشی یک ضربه واقعی است ، زیرا این بزرگترین کارفرمای کشور است. “ما می دانستیم که اگر هر نوع قو سرخ یا حتی بدتر از آن واقعه قوای سیاه وجود داشته باشد ، اولین کسی خواهد بود که اعلام ورشکستگی می کند.” او گفت.

خبر مرتبط  تسلا یک meme است زیرا اقتصاد جهانی با توهم جمعی تقویت می شود - Max Keizer - RT Business News

“برخی از این مرگ و میرهای خرده فروشی مدت زمان طولانی است ،” او افزود. دی مارتینو بوث توضیح داد که بسیاری از فروشندگان عمده دیگر فقط استراتژی اشتباه را انتخاب کرده اند و سعی می کنند به جای فروشگاه تعدادی از فروشگاه ها را ببندند “حق” شرکت به سطح تقاضای واقعی.

خبر مرتبط  قیمت نفت با افزایش نگرانی های بیش از حد عرضه - RT Business News
همچنین در rt.com
افسردگی عالی 2.0؟ ایالات متحده ممکن است تا کنون به بالاترین بیکاری بپیونددبرای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید