خودروسازان بزرگ از هفته آینده تولید اروپا را آغاز می کنند – RT Business News

پس از یک ماه تعطیل شدن به دلیل Covid-19 ، تولید کنندگان اصلی اتومبیل به تدریج در اروپا کارخانه ها را بازگشایی می کنند. شیوع این بیماری برای صنعت خودرو ضربه بزرگی به همراه داشته و آن را به بدترین وضعیت از زمان بحران مالی تبدیل کرده است.

Volkswagen آلمان (VW) که حدود 490،000 نفر در اروپا اشتغال دارد (اکثر نیروی کار جهانی آن در حدود 670،000 نفر است) گفت: تولید مارک های اتومبیل مسافری این کشور در کارخانه هایی در زویکائو ، آلمان و براتیسلاوا ، اسلواکی از هفته 20 آوریل آغاز می شود. سایر کارخانجات آلمان ، پرتغال ، اسپانیا ، روسیه و ایالات متحده از هفته آینده تولید مجدد را آغاز می کنند.

خبر مرتبط  ارزش بازار شرکت های چینی به رکورد بالا می رسد - RT Business News

“با تصمیمات دولت های فدرال و ایالتی در آلمان و از بین بردن محدودیت ها در سایر کشورهای اروپایی ، شرایطی برای از سرگیری تدریجی تولید ایجاد شده است.” گفت: رالف براندنستر ، مدیر ارشد برند فولکس واگن.
همچنین در rt.com
WHO به اروپا هشدار می دهد كه هنوز هم در چشم طوفان كووید 19 به عنوان اقدامات دزدگیر دانمارك و اتریشاین شرکت اعلام کرده است که 100 اقدامات لازم را برای حفظ خطر ابتلا به عفونت در بین کارمندان تا حد ممکن اعمال کرده است. کارمندان کارخانجات VW در آلمان در ابتدا ساعت های کمتری کار می کنند.

خودروساز بزرگ ژاپنی تویوتا گفت تولید در کارخانه هایی در فرانسه و لهستان که در اواسط ماه مارس تعطیل شدند ، در 22 آوریل از سر گرفته می شوند ، اما در حجم قابل توجهی کاهش می یابد.

خبر مرتبط  مشکل بوئینگ 737 MAX می تواند ماه آینده به سرویس خود برگردد - Ryanair - RT Business News

در فرانسه ، کارخانه سازان برای دو هفته اول یک تغییر واحد را انجام می دهد ، یعنی از سه تای معمول. “این قابل درک است که بهترین راه برای راه اندازی مجدد بدون فشار حجم ، با تمرکز بر سلامتی و ایمنی است.” تویوتا گفت.

هیوندای به CNN گفت که کارخانه خود را در جمهوری چک روز سه شنبه با دو بجای سه شیفت بازگشایی کرد. ولوو قصد دارد روز دوشنبه کارخانه پرچمدار خود را در Torslanda (سوئد) بازگشایی کند. تولید رنو در پرتغال نیز از سر گرفته شده است و قصد دارد هفته آینده کارخانه رومانیایی خود را بازگشایی کند.

خبر مرتبط  سهام جهانی در میان تنش های فزاینده بین ایالات متحده و چین کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد جهانی احتمالاً از زمان رکود بزرگ – صندوق بین المللی پول ، بدترین رکود را متحمل خواهد شدسازنده اتومبیل سازی ورزشی فراری گفت: کارخانه های آن در مارانلو و مودنا تا 3 ماه مه بسته خواهد بود.

اقدامات قفل شوک در سراسر اروپا کمرنگ می شود و حدود 300،000 کارگر غیرمسئول انتظار می رود که روز دوشنبه به کار در منطقه اسپانیا مادرید بازگردند. آلمان همچنین قصد دارد از هفته آینده برخی محدودیت ها را کاهش دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید