خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه به وضوح برای اروپا مفید است و تکمیل خواهد شد – پوتین – RT Business News

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت خط لوله انتقال گاز طبیعی روسیه به آلمان ، Nord Stream 2 ، تقریباً تمام شده است و منافع ملی اروپا را تأمین می کند و به این قاره امکان می دهد گاز ارزان تری از روسیه بخرد.

“Nord Stream 2 کاملاً شکی نیست ، کاملاً واضح است … سودمند است [project] برای اقتصاد اروپا به طور کلی و برای آلمان به طور خاص ، “ رهبر روسیه روز پنجشنبه در جریان کنفرانس سالانه خود گفت.

خبر مرتبط  مدیرعامل پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین به گزارش Keizer گزارش

رئیس جمهور روسیه خاطرنشان کرد که منبع انرژی جایگزین برای اروپا گاز طبیعی مایع (LNG) از ایالات متحده است ، اما هزینه آن حدود 20 درصد بیشتر از گاز خط لوله روسیه است. پوتین گفت ، این می تواند قیمت ها را برای خانوارها افزایش دهد و اقتصاد آلمان را از رقابتی کمتری برخوردار کند.

خبر مرتبط  با ورود سرمایه گذاران به بازارهای در حال ظهور ، ورودی های خارجی سهام هند را به اوج جدید می رساند - RT Business News
همچنین در rt.com
ایالات متحده آخرین تلاش را برای منجمد کردن Nord Stream 2 می کند زیرا پروژه عظیم گازرسانی به پایان می رسدرهبر روس اضافه كرد كه ساخت پروژه تقریباً به اتمام رسیده است و فقط حدود 160 كیلومتر خط لوله هنوز در دریای بالتیك احداث می شود.

خبر مرتبط  واردات نفت خام چین دوباره به رکورد بالا رسیده است - RT Business News

“امیدوارم که جدید باشد [US] دولت با شرکا و متحدان خود با احترام رفتار خواهد کرد و اصرار نخواهد کرد که آنها از منافع ملی خود غافل شوند. “ پوتین گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید