خط لوله انتقال گاز Nord Nord Stream 2 به اروپا به زودی به اتمام می رسد – لاوروف – RT Business News

وزیر امور خارجه روسیه ، سرگئی لاوروف می گوید خط لوله گاز Nord Stream 2 با وجود فشار ایالات متحده بر کسانی که در این پروژه عظیم انرژی قرار دارند ، در آینده نزدیک به اتمام می رسد.

دیپلمات ارشد روسی روز سه شنبه با هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان دیدار و گفتگو کرد. لاوروف در کنفرانس خبری مشترک پس از مذاکرات گفت: همه شرکت کنندگان پروژه Nord Stream 2 از جمله روسیه و آلمان مصمم هستند که آن را به اتمام برسانند.

“به نظر من ، دلیلی وجود دارد که باور کنیم این کار در آینده نزدیک انجام خواهد شد.” وی به خبرنگاران گفت ، افزود كه كشورهای اروپایی باید سیاست انرژی خود را به تنهایی تعیین كنند.
همچنین در rt.com
تهدیدات بسیار جدی: طبق گزارش های ایالات متحده ، فشار بر پیمانکاران Nord Stream 2 افزایش یافته استخبر مرتبط  به نظر می رسد بزرگترین خرده فروش آنلاین روسیه برای فتح بازار اروپا - RT Business News

این بیانیه در حالی صورت می گیرد که واشنگتن فشار بیشتری به این پروژه وارد کرده است ، از جمله گسترش تحریم ها برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران و شرکت های بیمه ، از جمله دیگر. در اوایل ماه جاری ، گروهی از سناتورهای آمریکایی تهدید به تحمیل کردند “سرکوب مجازات های اقتصادی و قانونی” در بندر موکران آلمان ، در دریای بالتیک ، جایی که کشتی هایی که به ساخت قطعه نهایی خط لوله کمک می کنند مستقر هستند.

بیشتر بخوانید

برلین بارها و بارها سیاست های تهاجمی ایالات متحده را رد کرده و گفته است که تحریم های برون مرزی واشنگتن را رد می کند. به گفته لاوروف ، ایالات متحده در تلاش برای دستیابی به اهداف سیاسی یا اقتصادی خود هیچ مرزی نمی بیند.

خبر مرتبط  کشتن دلار آمریکا با اعتیاد به "دوزهای روزافزون هروئین پولی" - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

“ما به وضوح می بینیم که چگونه واشنگتن در عرصه بین الملل فعالیت می کند ، بدون اینکه از هر روش دوری کند ، این امر با اثبات وضعیت نورد جریان 2 ثابت می شود.” وزیر خارجه روسیه گفت.

روز سه شنبه ، یکی از پشتیبانان مالی پروژه ، یونیپر یونایتد آلمان گفت که ، گرچه امیدوار است ساخت خط لوله طبق برنامه ریزی پیش برود ، باید بدترین سناریو را در نظر بگیرد ، که در آن ممکن است این پروژه به دلیل سقوط سقوط کند. به تحریم های ایالات متحده

“فشار بیشتر شدت یافته است ،”آندریاس شایرنبک ، رئیس اجرایی شرکت کمک کند. وی گفت: “البته بدترین حالت اگر باشد [Nord Stream 2] هرگز به پایان نمی رسد و پس از آن ، مساله این است که آیا می توانیم پول خود را پس بگیریم یا نه. ”

Nord Stream 2 قصد دارد تا سالانه 55 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در اروپا را تأمین کند ، بالای 55 عیار در سال که از طریق Nord Stream 1 تأمین می شود. در پایان سال 2019 ، روسیه مجبور شد برای به پایان رساندن مسیر به تنهایی تلاش کند. قصد دارد خط لوله را تا پایان سال یا اوایل سال 2021 تکمیل کند.

خبر مرتبط  کره جنوبی منابع LNG را برای پاکستان گرسنه آغاز می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید