خطوط هوایی در حال شکستن و شلیک شدن هزاران نفر از کارمندان به عنوان همه گیر در مسافرت های جهانی می شوند – RT Business News

شرکتهای بین المللی که به دلیل بحران کروناوید متحمل خسارات گسترده ای شده اند ، بطور گسترده نیروی کار خود را کاهش داده و هزاران نفر را بدون شغل رها می کنند. کاهش چشمگیر می تواند به عنوان چشم انداز بهبودی سریع محو شود.

خطوط هوایی برتر اروپا گفتند که برای کاهش هزینه ها به دلیل رو به زوال چشم انداز میان مدت برای حمل و نقل هوایی ، باید ده ها هزار شغل برای کاهش هزینه ها در نظر بگیرند. به گفته دبیرکل انجمن خلبانان هواپیمایی انگلیس ، برایان استروتون ، کارگران حمل و نقل هوایی با “سونامی از دست دادن شغل.”

Ryanair ، لوفت هانزا ، بریتیش ایرویز ، هواپیمایی اسکاندیناوی و Air France-KLM می توانند 32000 شغل در بین آنها به وجود آورند. شرکت تخفیف ایرلندی Ryanair 3،000 فرصت شغلی را کاهش داده و 99 درصد پروازها را تا ماه ژوئن ثابت نگه می دارد و به یک تعداد شغل در حال افزایش اضافه می کند که شامل 12000 کاهش در بریتیش ایرویز و 5000 در SAS AB است.

روز سه شنبه EasyJet اعلام کرد که 30 درصد از نیروی کار خود را کاهش داده و ناوگان خود را کاهش خواهد داد ، با مدیر عامل شرکت Johan Lundgren گفت: “تصمیمات بسیار دشوار”
همچنین در rt.com
“پول نقد خونین”: Airbus هشدار می دهد برای کاهش عمیق کار با “بقا در معرض خطر”“ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ما از همه گیر یک مشاغل حتی رقابتی تر از گذشته بیرون می آییم تا بتواند easyJet را در آینده رونق دهد.”

بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا ، لوفت هانزا ، که با کمک دولت 9 میلیارد یورو با کمک دولت موافقت کرده است ، هنوز در حال آماده سازی برای کاهش 18000 شغل است. شرکت هواپیمایی آلمان قبلاً درخواست کرده یا قصد دارد برای 87000 نیروی کار 13500 نفری خود ، کار کوتاه مدت را درخواست کند.

خبر مرتبط  شرکت فناوری روسی Yadro از بازار چین برای ذخیره سازی داده های داخلی فراتر از Huawei در چین - RT Business News

ویرجین آتلانتیک ریچارد برانسون قصد دارد بیش از 3،000 شغل را برای کاهش تأثیر بحران کووید 19 کاهش دهد.

خطوط هوایی کم هزینه اروپا همچنین به فرودگاههایی که برای ترک هزینه در ازای از سرگیری پروازها متوقف شده اند ، فشار می آورند. طبق گزارش ها Wizz Air ، Ryanair و EasyJet از فرودگاه ها خواستار تخفیف های طولانی مدت هزینه و یا چشم پوشی از آنها هستند.

Ryanair آن را گفت “این فرودگاهها را که با اقدامات بار / هزینه ذیل موافق هستند ، در اولویت قرار می دهد. قبل از درخواست یک “100٪ چشم پوشی” در هزینه های ماه اکتبر و کاهش عمیق سال دیگر.

بیشتر بخوانید

EasyJet از فرودگاهها دعوت کرد تا در طول جلسات 20 دقیقه ای که در اسکایپ برگزار می شود ، به سبک شاگردانی بپردازند “به بحث در مورد اینکه چگونه می توانید و از EasyJet برای راه اندازی مجدد عملیات پشتیبانی می کنید.” این شرکت گفت: “ما از شما درخواست می کنیم بهترین پیشنهاد خود را به ما ارائه دهید ، که به شدت بر نحوه استقرار ظرفیت تأثیر می گذارد.”

در حالی که این بیماری همه گیر منجر به سقوط 96 درصدی سفرهای هوایی در داخل ایالات متحده شده است ، شرکتهای هواپیمایی این کشور مجاز نیستند هرگونه اخراج را به عنوان شرط بسته نجات 25 میلیارد دلاری خود انجام دهند. با این حال ، این ممنوعیت تنها تا 30 سپتامبر ادامه دارد.

خبر مرتبط  آمازون در 2 ایالت آمریكا به دلیل رفتار ناعادلانه با فروشندگان شخص ثالث تحت تحقیقات - گزارش - RT Business News

شرکت هواپیمایی یونایتد پیش از این به کارمندان گفته بود که در 1 اکتبر حداقل 30 درصد کاهش شغل را در نظر دارد. براساس گزارش ها ، یک سوم از 12،250 خلبان یونایتد ممکن است مجبور به ترک شرکت شوند. خطوط هوایی دیگر ، از جمله دلتا ، نیز در مورد کاهش کار شلیک کرده اند.
حدود 100000 کارمند در چهار شرکت هواپیمایی اصلی ایالات متحده (آمریکا ، یونایتد ، دلتا و جنوب غربی) همچنین موافقت کرده اند که برای کاهش حقوق و دستمزد یا مرخصی بدون حقوق پرداخت کنند ، برخی تا 9 ماه دیگر.

خطوط هوایی آمریكا روز پنجشنبه اعلام كرد كه قصد دارد 30 درصد از كاركنان مدیریتی و پشتیبانی خود را كاهش دهد ، یعنی حدود 5،000 شغل كاهش خواهد یافت ، زیرا این عوارض باعث شده است كه این بیماری همه گیر درگیر شود. این شرکت حمل کننده در اواخر سال 2019 حدود 130،000 کارمند داشت و تاکنون حدود 39،000 از مرخصی داوطلبانه یا بازنشستگی زودرس استفاده کرده اند.

از جمله سایر شرکت های جهانی برای کاهش کارکنان ، شرکت هواپیمایی قطر که به بیش از 170 مقصد پرواز کرده است ، به کارمندان هشدار داده است “قابل توجه” افزون بر کاهش تقاضا برای سفرهای هوایی. در همین حال ، گروه AirAsia پیشتر متعهد شده بود که در میان بحران جهانی هواپیمایی ، همه کارمندان خود را بر روی کتاب های خود نگه دارد ، حتی اگر در حال حاضر 96 درصد از ناوگان آن پارک شده است.

خبر مرتبط  هزاران تن محموله در سال 2020 از طریق مسیر دریایی قطب شمال روسیه منتقل می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح قبل از همه گیر برمی گردد – IATAسفر هوایی یکی از صنایع سخت و سنگین بوده است و انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) هشدار داده است که شیوع Covid-19 منجر به درآمد گمشده 314 میلیارد دلار برای حامل ها خواهد شد.

به طور مشابه ، CAPA مشاوره حمل و نقل هوایی در اوایل ماه جاری گفت که تا پایان ماه مه ، “بیشتر خطوط هوایی جهان ورشکسته خواهند شد” بدون دخالت هماهنگ دولت و صنعت.

لیست خطوط هوایی که تاکنون سقوط کرده ، اعلام ورشکستگی کرده اند یا عملیات معلق را شامل می شوند عبارتند از: هواپیمایی منطقه ای انگلستان Flybe ، ویرجین استرالیا ، شرکت هواپیمایی منطقه ای ترانس ایالت ایالات متحده ، و همچنین شرکت هواپیمایی کامپاس (که متعلق به شرکت Trans Trans Holdings است) ، هواپیمایی ایتالیا ، هواپیمایی جنوبی آفریقای جنوبی ، دو هواپیمایی بزرگ آمریکای لاتین (Avianca و LATAM) و سایر موارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید