خطوط هوایی بریتیش ایرویز با افزایش محدودیت های Covid-19 ، باعث افزایش ضرر در سفر می شود – اخبار تجاری RT

گروه هواپیمایی بین المللی پول نقد (IAG) ، که شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز را اداره می کند ، به دلیل ادامه قفل شدن ویروس کرونا برای ادامه سفر ، مجبور شده است برنامه پرواز خود را برای بقیه سال کاهش دهد.

در گزارش مقدماتی غافلگیرکننده ای که روز پنجشنبه منتشر شد ، این گروه نشان داد که خسارت سه ماهه مربوط به ویروس کرونا به 1.3 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) رسیده است ، زیرا شیوع این بیماری همچنان باعث خراب شدن کشورها شده و دولت ها را مجبور به محدود کردن محدودیت ها می کند. این ضرر تقریباً برابر با سود 1.4 میلیارد یورویی IAG در مدت مشابه سال گذشته است و به مراتب بدتر از انتظارات بازار است.

خبر مرتبط  هند با وجود بیماری همه گیر COVID-19 ، بالاترین میزان ورود به بازار را تجربه می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
Covid-19 می تواند بیش از 100 میلیون شغل و بیش از 1 تریلیون دلار از صنعت جهانگردی جهانی را از بین ببرددر پاسخ به “عدم اطمینان بالای محیط فعلی” این گروه که دارای ایبریا ، ووئلینگ و ایر لینگوس نیز است ، گفت که در سه ماهه چهارم بیش از 30 درصد پروازهای قبل از بحران را انجام نخواهد داد. این در حالی است که معمولاً فصل شلوغ کریسمس در پیش است.

خبر مرتبط  جک ما می گوید IPO شرکت جدید او "بزرگترین در تاریخ بشر" است - RT Business News

“در نتیجه ، این گروه دیگر انتظار ندارد از نظر جریانهای نقدی خالص ناشی از فعالیتهای عملیاتی ، به سرعت برسد” بین ماه های اکتبر و دسامبر ، گروه در بیانیه خود افزود ، نتایج جزئیات بیشتری را در پایان ماه ارائه می دهد.
همچنین در rt.com
“بدترین ماه ها در تاریخ حمل و نقل هوایی تجاری”: فرودگاه های انگلیس امسال بیش از 5 میلیارد دلار درآمد از دست می دهنداین شرکت هواپیمایی ، ورود مجدد نیاز به قرنطینه توسط بسیاری از دولت های اروپایی را مسئول بدبختی های خود می داند و می گوید که رزروهای کلی به دلیل این اقدامات انتظارات را برآورده نکرده اند. IAG شکایت کرد که دولتها نتوانسته اند ابتکاراتی را که برای جایگزینی دوره های قرنطینه و افزایش اطمینان مشتری برای سفر ، مانند آزمایشات قبل از عزیمت و تنظیم کریدور هوایی ، به همان سرعتی که پیش بینی شده است ، اتخاذ کنند.

خبر مرتبط  بوم بوست بررسی می کند که چرا اتحادیه اروپا با واکسن ارزان و موثر روسیه مشکلی دارد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید