خطوط هوایی ایالات متحده برای بقا می جنگند ، اکنون به توسعه محرک نیاز دارند – سخنگوی انجمن خلبانان متفقین به بوم بوست گفت – اخبار تجاری RT

از آنجا که فصل تعطیلات در گوشه گوشه قرار دارد ، انتظار می رود با افزایش موارد Covid ، سفر به دلیل قفل شدن به میزان قابل توجهی کاهش یابد. بسیاری از شرکت های هواپیمایی برای افزایش اعتماد به نفس مسافران به آزمایشات سریع ویروس کرونا متکی هستند.

کاپیتان دنیس تاجر از انجمن خلبانان متفقین RT را به Boom Bust پیوست تا در مورد این موضوع صحبت کند. به گفته تاجر ، هواپیمایی آمریكا 19000 كارمند خود را فروخته است كه 1200 خلبان در میان آنها هستند. “ما چند صد مورد دیگر داریم که در تاریخ 1 دسامبر از در خارج می شوند” او گفت ، اضافه کرد “بنابراین ، این اتفاق می افتد ،” و سایر شرکتهای هواپیمایی نیز با شرایط مشابهی روبرو هستند.

خبر مرتبط  دلار با نزدیک شدن به بایدن به پیروزی ضعیف می شود و حتی ممکن است پایین بیاید - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=KOwDjgXLNCI

“ما باید این افزونه CARES Act را دریافت کنیم. من می دانم که انتخابات دارای حواس پرتی های شایسته ای بود اما خواه اردک لنگ باشد یا کنگره جدید ، نتیجه نهایی این است که اکنون به این نیاز داریم. ما الان به این نیاز داریم یا اگر قرار است تمام سرمایه گذاری قبلی را به خطر بیندازیم ، “ گفت تاجر.

خبر مرتبط  ایالات متحده 2 میلیارد دلار برای واکسن Covid-19 به Pfizer و BioNTech پرداخت می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید