خسارات شدید شرکت هواپیمایی Dow Jones با بیش از 300 امتیاز غرق شد ، زیرا Bufett منابع مالی خود را در بخش مشکل دار فرو می برد – RT Business News

سهام آمریكا در آغاز هفته معاملات ، با ضررهای اصلی شركت های هوایی پس از سرمایه گذار میلیاردر وارن بافت ، كاهش یافت و نشان داد كه Berkshire Hathaway سهام خود را در چهار هواپیمایی بزرگ ایالات متحده تخلیه كرده است.

میانگین صنعتی داو جونز در مدت کوتاهی پس از زنگ افت ، نزدیک به 350 امتیاز یا حدود 1.5 درصد کاهش یافت. در حالی که سایر شاخص های اصلی ایالات متحده ، S&P 500 و کامپوزیت Nasdaq نیز با شروع معاملات روز دوشنبه ، حدود یک درصد از دست دادند ، دومی کمتر از یک ساعت بعد ضررها را معکوس کرد و کمتر از 40 امتیاز بود.

خبر مرتبط  صندوق های بازنشستگی دانمارکی متهم به تأمین مالی جنگ در یمن - RT Business News
همچنین در rt.com
اقدامات فدرال رزرو به “شلوغی کل” اقتصاد ایالات متحده منجر شد ، رئیس استراتژیست خطاب به RTM Boom Bustسهام شرکت هواپیمایی هوایی ایالات متحده به شدت سقوط کرد و در بین بزرگترین بازنده ها در S&P 500 بود. شرکت هواپیمایی Southwest Airlines ، دلتا ، یونایتد ، شرکت هواپیمایی آمریکایی – چهار شرکت کنگلومرای این شرکت بافر که ریخته شده اند – سهام آنها بین پنج تا هفت درصد کاهش یافته است. این تصمیم بر عملکرد سایر وزنه های سنگین صنعت هوا تأثیر گذاشت ، زیرا غول هوایی ایالات متحده Boeing نیز بیش از سه درصد سقوط کرد.

خبر مرتبط  سهام GameCop، AMC در حالی افزایش می یابد که معامله گران خرده فروشی به دنبال درد بیشتری برای وال استریت هستند - اخبار تجاری RT

ناامیدی میلیاردر از عملکرد خطوط هوایی در حالی رخ می دهد که صنعت از شیوع coronavirus رنج می برد ، که تقریباً سفرهای جهان را متوقف کرده است. خطوط هوایی آمریكا مجبور شدند هزاران هواپیما را زمینگیر كنند و از دولت برای كمك به ماندن در این كشور كمك بگیرند.
همچنین در rt.com
نظرسنجی ملی ممکن است بیکاری ایالات متحده به 40 میلیون باشدجدا از ضربه به بخش هوایی ، با افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین ، که قبلاً ترس های جنگ تجاری را مجدداً رقم زده اند ، می توان از سرمایه گذاران نیز غافل شد. اوایل روز افزایش تنش ها بین واشنگتن و پکن و تهدید تعرفه ایالات متحده در مورد coronavirus باعث خراب شدن در بازارهای اروپا و آسیا شد. شاخص های اصلی لندن ، پاریس و فرانکفورت بین دو تا سه درصد کاهش یافت ، در حالی که معاملات سهام در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ بیش از چهار درصد کاهش یافت.

خبر مرتبط  خوب! جت مسافربری جدید روسی در شرایط انجماد آزمایشات را پشت سر می گذارد (ویدئو) - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید