خریداران چینی سویای آمریکا با فروپاشی حاشیه پردازش ، قراردادها را فسخ می کنند – RT Business News

رویترز به نقل از منابع تجاری خود گزارش داد ، واردکنندگان و پردازنده های سویا چینی در حال برنامه ریزی برای لغو معاملات امضا شده برای محموله های ایالات متحده برای حمل دسامبر و ژانویه هستند.

آنها این تصمیم را توضیح دادند و به سقوط حاشیه های خردکننده در پی تجمع شیب دار در بازارهای آینده شیکاگو اشاره کردند.

“واردکنندگان کوچک سویای خصوصی در تلاشند محموله های سویای ایالات متحده در ماه های دسامبر و ژانویه را بشویند زیرا حاشیه خرد شده منفی شده است” یک بازرگان در یک پردازنده پیشرو سویا در چین گفت. وی افزود: “این برای آن واردكنندگانی است كه محموله هایی را خریداری كرده اند اما خریداری نكرده اند [set the] قیمت در بازار آتی. “

دانه های سویا برای روغن خرد می شوند ، كه عمدتا در پخت و پز استفاده می شود و سویا ، یك خوراك حیوانی برای بخش های مرغ و گراز.

خبر مرتبط  قیمت برنج و گندم در میان ترس ها افزایش یافته است که بستن قفل Covid-19 ممکن است امنیت جهانی غذا را تهدید کند - RT Business News

چین بزرگترین وارد کننده و مصرف کننده دانه سویا در جهان است که بیش از 60 درصد تقاضای جهانی را به خود اختصاص داده است. این کشور امسال به دنبال بازسازی یک گله خوک ملی است که توسط تب کشنده آفریقای خوکی در سال های 2018 و 2019 از بین رفته است ، واردات سویا را به رکورد امسال تسریع کرده است.
همچنین در rt.com
چین برای انجام خریدهای مزارع ایالات متحده در معامله تجاری “فاز یک” تسریع می کندخبر مرتبط  روسیه در مسیر دستیابی به یکی از بزرگترین برداشت های دانه از گذشته است - RT Business News

پکن همچنین خرید سویای ایالات متحده را افزایش داده است تا مطابق با “مرحله اول” قرارداد تجاری ایالات متحده و چین باشد. دانه های سویا در طول تاریخ با ارزش ترین صادرات مزارع ایالات متحده بوده است ، چین بیش از نیمی از صادرات سویای آمریکا را قبل از درگیر شدن در جنگ تجاری دو کشور خریداری کرده است.

کارشناسان می گویند حاشیه خردکننده سودآوری داخلی ، همراه با قیمت های چند ساله پایین سویا در تابستان امسال ، خریدهای شدید لوازم چینی را از ماه آگوست در چین آغاز کرده است.

با این حال ، در این ماه قیمت صادرات سویا ایالات متحده با سود بازارهای آتی مطابقت دارد. این امر منجر به کاهش سطح پایه صادرات (حق بیمه بالاتر از معاملات آتی که خریداران برای تأمین تجهیزات باید پرداخت کنند) کمی بیش از 30 درصد کاهش یافته است ، نشان دهنده کاهش رقابت بین خریداران.

خبر مرتبط  روسیه در حال نبرد ایالات متحده در نبرد برای بازار بزرگ انرژی چین - RT Business News

براساس Refinitiv Eikon ، مبنای صادرات نقطه ای در خلیج ایالات متحده از 93 سنت هر بشکه در اوایل ماه نوامبر به 63 سنت در این هفته کاهش یافت. “این یک افت بزرگ است ،” یکی از منابع تجاری گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید