خروجی اضافی عربستان سعودی باعث کاهش قیمت سوخت سوخت می شود – RT Business News

قیمت های نفت خام ضرر معاملات اولیه را معکوس کردند و سرانجام روز دوشنبه پیشرفت کردند زیرا عربستان سعودی دستور داد غول نفتی این کشور علاوه بر کاهش موافقت نامه اوپک + ، تولید 1 میلیون بشکه در روز را کاهش دهد.

معاملات آتی برای نفت ایالات متحده بیش از یک درصد افزایش یافت ، و West Texas Intermediate (WTI) برای تجارت در ماه ژوئن بالای 25 دلار در هر بشکه را پس از سه و نیم درصد از دست دادن در اقدام قبلی. پیش از پاک کردن بیشتر سود ، برنت معیار جهانی 0.4 درصد به بیش از 31 دلار در هر بشکه رسید.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust می گوید: ایالات متحده باید سریعاً محرک های بیشتری را قبل از آمدن اقتصاد تصویب کند.

این تحولات در بازار نفت در حالی رخ داده است که عربستان سعودی که با کمترین قیمت کالا برای این کالا روبرو شد ، گفت که این امر باعث کاهش بیشتر تولید در ماه ژوئن می شود. “کاهش داوطلبانه” ، اعلام شده توسط وزارت انرژی پادشاهی ، روزانه 1 میلیون بشکه اضافی (bpp) از بازار را پاک خواهد کرد. کلاه های جدید تولید کل عربستان سعودی را از سطح تولید ماه آوریل به حدود 4.8 میلیون بشکه در روز می رساند.
همچنین در rt.com
عربستان سعودی سه برابر مالیات بر ارزش افزوده را به عنوان Covid-19 و بودجه نفتی پایین برای فلج کردن نفت وارد می کندخبر مرتبط  پیروزی در انتخابات ترامپ باعث تقویت بازار سهام ایالات متحده خواهد شد ، پیروزی Biden-Harris "فاجعه بار" خواهد بود - مارک موبیوس - RT Business News

ریاض امیدوار است که این تصمیم سایر اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدانشان را ترغیب کند تا به تعهدات خود طبق توافق نامه گسترده نفتی که در آوریل امضا شده و در ماه آوریل امضا شده است ، پایبند باشند. همچنین امیدوار است که سایر تولیدکنندگان عمده نفت در تعمیق کاهش نفت به آن بپیوندند.

قیمت های نفت خام امسال صعود وحشی داشته اند زیرا طبق برخی برآوردها ، همه گیر کوروی ویروس تقاضای جهانی کالا را حدود یک سوم کاهش داده است. کاهش چشمگیر تقاضا در اوضاع بدی برای بازار پرمخاطره پیش آمد ، زیرا توافق قبلی اوپک + به دلیل اختلاف نظر بین روسیه و عربستان سعودی از هم پاشید.

خبر مرتبط  اقتصاد اسپانیا ممکن است امسال در بین عدم اطمینان قفل کورو ویروس 12.4 درصد شیرجه بزند - RT Business News
همچنین در rt.com
میلیاردر مصری: بافت اشتباه است ، نفت طی 18 ماه 100 دلار خواهد رسیدعلیرغم اینکه بزرگان نفت قرارداد جدیدی را امضا می کنند ، تولید ناخالص داخلی موجود از ترس اینکه جهانی در فضای کمتری برای ذخیره نفت خام استفاده کند ، دامن زده است. این برای نخستین بار در تاریخ قیمت نفت آمریکا را به قلمرو منفی ارسال کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید