خرده فروش آنلاین روسی اوزون قصد دارد 750 میلیون دلار فهرست ایالات متحده – گزارش – RT Business News

رویترز به نقل از منابع بازار مالی گزارش داد ، یکی از شرکت های الکترونیکی برجسته روسیه ، اوزون ، می تواند با ورود به بازار سهام ایالات متحده تا 750 میلیون دلار سرمایه جمع کند.

شرکتی که پشت یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین روسیه قرار دارد و از الکترونیک گرفته تا مواد غذایی به فروش می رساند ، Ozon در ماه اکتبر اعلام کرد که “پیش نویس بیانیه ثبت نام” به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای فهرست سهام عادی خود در Nasdaq. این برنامه در اوایل ماه جاری توسط SEC ثبت شد ، اما تاکنون نه تعداد سهام عرضه شده و نه دامنه قیمت مشخص نشده است.

خبر مرتبط  اکسون برای کاهش وضعیت پس از سقوط قیمت نفت ، کاهش شغل جهانی را می بیند - RT Business News

فعالان بازار در ابتدا گفتند که خرده فروش آنلاین روسی ، که در بعضی مواقع با آمازون مقایسه می شود ، می تواند حداقل 500 میلیون دلار از طریق عرضه اولیه (IPO) در ایالات متحده جمع آوری کند. رویترز روز جمعه با استناد به سه منبع بازار مالی گفت ، با این وجود پیشنهاد پیشنهادی ممکن است به 750 میلیون دلار برسد.
همچنین در rt.com
بزرگترین خرده فروش آنلاین روسیه به دنبال تسخیر بازار اروپا استSberbank CIB ، شعبه شرکتی و سرمایه گذاری محبوب ترین وام دهنده روسیه ، که یکی از سازمان دهندگان IPO آینده است ، طبق گفته فوربس ، اوزون را پیش از این بین 4 تا 8.5 میلیارد دلار ارزیابی کرده بود. برخی دیگر از پذیره نویسان IPO ارزیابی شرکت را در محدوده مشابهی قرار داده اند ، در حالی که گفته می شود گلدمن ساکس بالاترین ارزش ارزیابی را 12 میلیارد دلار تعیین کرده است.

خبر مرتبط  غول اینترنت روسی یاندکس در فکر افزایش خدمات تحویل غذا به دو پایتخت اروپا است زیرا همه گیر Covid-19 تقاضا را افزایش می دهد - RT Business News

این شرکت قرار است در صورت عدم تأخیر در برنامه آن ، تجارت خود را در سال جاری در ایالات متحده آغاز کند. Ozon به اولین IPO روسیه در بازار سهام آمریکا از سال 2019 تبدیل می شود.
همچنین در rt.com
تجارت الکترونیکی ممکن است محرک توسعه مشاغل روسی در چین باشددر صورت موفقیت IPO در ایالات متحده ، اوزون در حال بررسی لیست داخلی در بورس مسکو برای جذب سرمایه گذاران روسی است. با این حال ، این شرکت در مورد این برنامه ها توضیحی نداد.

خبر مرتبط  بازار سهام پاکستان به یکی از بهترین عملکردهای جهان تبدیل شده است - RT Business News

طبق اطلاعات بینش ، اوزون با درآمد فروش در سال 2019 به سومین فروشگاه آنلاین بزرگ روسیه تبدیل شد. بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث رشد سریع بخش در کشور شده است. اوزون در سه ماهه دوم تقریبا 190 درصد رشد و در شش ماه اول سال بیش از 150 درصد رشد داشته است ، زیرا مردم در میان محاصره کشور به خرید آنلاین پرداختند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید