حوضه گاز شیل در ایالات متحده همچنان خونریزی می کند – اخبار تجاری RT

انقلاب شیل ممکن است باعث شده ایالات متحده و بزرگترین تولید کننده گاز طبیعی جهان باشد ، اما نتوانسته بزرگترین حفارهای گاز شیل آمریکا را ثروتمندتر کند.

شکننده ها در حوضه گاز شیل بالا ، آپالاچیا ، علی رغم کاهش عمیق هزینه های سرمایه ای در سال جاری به دلیل افت قیمت گاز در نیمه اول سال 2020 به دلیل زمستان معتدل در اوایل سال و تقاضای افسرده بعداً با شیوع بیماری همه گیر.

نه بزرگترین تولیدکننده گاز شیل در آپالاشی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از یک سوم کیپکس خود را در Q3 کاهش دادند. موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی (IEEFA) در گفت: با وجود این کاهش عمیق ، شش نفر از این مته ها جریان نقدی منفی آزاد را در سه ماهه سوم رزرو کردند ، در حالی که جریان نقدی آزاد ترکیبی 9 شرکت 504 میلیون دلار منفی بود. تحلیل و بررسی هفته گذشته

به عبارت دیگر ، مته های متمرکز بر گاز همچنان با جریان وجوه نقد آزاد دست و پنجه نرم می کنند و برخی نیز بیش از توان خود هزینه می کنند.
همچنین در rt.com
ورشکستگی شیل ایالات متحده علی رغم حمایت از بیماری همه گیر سرعت می گیرد“انقلاب شیل ، ایالات متحده را به پرکارترین تولید کننده گاز جهان تبدیل کرده است. با این وجود از نظر مالی ، رونق تولید گاز یک بحران مالی جداگانه بوده است ، با توجه به بیشتر شرکت های متمرکز بر شکست ، از جمله شرکت های بزرگ گاز آپالاچی ، به طور منظم گزارش پول نقد منفی رایگان جریان “ کاتی هیپل ، کلارک ویلیامز-دری ، تحلیل گران IEEFA و تام سانزیلو ، مدیر تحلیل مالی ، در این گزارش نوشتند.

خبر مرتبط  هند ممکن است بی سر و صدا Huawei و سایر فروشندگان چینی را از شبکه مخابراتی خود خارج کند - RT Business News

رکود COVID-19 ، کمتر از پنج سال پس از کسادی قبلی در تکه های شیل ایالات متحده ، واقعیتی را که سرمایه گذاران پس از بحران 2015-2016 درباره آن هشدار داده بودند – “بورو برای حفاری” و “وام برای بازپرداخت وام های قبلی” اگر شرکتها بخواهند به سرمایه گذاران و سهامداران پاداش دهند و بازدهی بهتری داشته باشند و ترازنامه های نسبتاً سالمی را حفظ کنند ، یک مدل تجاری ناپایدار است.

به سال 2017 برگشته ، حتی هارولد هام هشدار داد همکاران تولید کننده نفت و گاز او نیز باید مراقب باشند “حفارها نمی خواهند خود را به فراموشی بسپارند.”

برخی از مته ها این کار را انجام دادند.

در سال 2020 ، بحران و پایین بودن قیمت گاز طبیعی به عنوان یک قربانی برجسته به عنوان پیشگام گاز شیل Chesapeake Energy ، که یک برای فصل 11 حمایت از ورشکستگی تشکیل شد در ماه ژوئن تحلیلگران می گویند که این پرونده خاص مدت زیادی بود که منتظر مانده است.
همچنین در rt.com
چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده در حال سقوط است“اگر بخواهم Chesapeake را با یک کلمه توصیف کنم ، این کلمه” مازاد “است – بدهی های اضافی ، هزینه های اضافی ، گاز اضافی در بازار عرضه بیش از حد ،” الکس بیکر ، تحلیلگر اصلی تیم بالادستی شرکت وود مکنزی ، گفت به هنگام.

خبر مرتبط  مالک چینی TikTok می گوید معامله اوراکل در هاله ای از ابهام قرار دارد زیرا ترامپ "آماده نیست از هر چیزی امضا کند" - RT Business News

بدهی های اضافی و جریان های نقدی منفی ایجاد شده است “بازپرداخت بدهی یک چالش مداوم برای تولیدکنندگان گاز آپالاچی است” IEEFA در گزارش اخیر خود گفته است.

در همین زمان ، بزرگان نفتی از آپالاچی فرار کرده اند.

شل در ماه مه دارایی های گاز شیل خود را در Appalachia به فروش رساند 541 میلیون دلار در معامله ای که اگر این واقعیت نبود که شرکت نفت و گاز یک دهه پیش هنگام خرید دارایی ها ، نه برابر این قیمت را پرداخت کرده بود ، چندان مورد توجه قرار نمی گرفت.

شورون در ماه اکتبر توافق کرد که دارایی های بالادستی و متوسط ​​خود را در حوضه آپالاچی بفروشد به مبلغ 735 میلیون دلار به بزرگترین تولید کننده گاز طبیعی در ایالات متحده ، شرکت EQT.

توبی رایس ، مدیر اجرایی آن ، ادغام بیشتر راهی برای شیل آپالاچی – و برای EQT Corporation است. بلومبرگ ماه گذشته پس از اعلام معامله با شورون در مصاحبه ای.

ادغام نیز است شتاب گرفتن در وصله نفتی ، شرکت هایی با ترازنامه سالم تر به دنبال تقویت اوراق بهادار با معاملات ارزش افزوده هستند.

خبر مرتبط  روسیه در میان 10 کشور برتر انقلاب جهانی بانکداری دیجیتال - اخبار کسب و کار RT
همچنین در rt.com
این بحران نفت به طور کامل صنعت را متحول خواهد کردIEEFA گفت: شرکت های نفت و گاز متمرکز بر شیل با 58 درصد کاهش سالانه به 5.8 میلیارد دلار در Q3 ، پایین ترین سطح در یک دهه گذشته رسیده اند. تحلیل جدید روز سه شنبه ، که به بررسی منابع مالی 33 حفاری مستقر در نفت و گاز ایالات متحده پرداخت ، 32 مورد از آنها هزینه ها را کاهش می دهد.

کاهش capex منجر به گردش جریان نقدی رایگان 2.6 میلیارد دلاری در Q3 شد ، “قوی ترین نتایج از طلوع شکوفایی شکستگی” IEEFA گفت ، اما هشدار داد که رقم گردش پول نقد در سه ماهه سوم دلیلی برای خوش بینی در مورد شیل آمریکا نیست.

“این کاهش شدید نشان می دهد که بخش شیل ایالات متحده سرمایه گذاری در رشد خود را متوقف کرده است”گفت کتی هیپل ، تحلیلگر مالی IEEFA و نویسنده اصلی این تحلیل.

“با حرکت به جلو ، شرکت های شیل آمریکایی ممکن است به جلوگیری از هزینه های سرمایه ای برای حفظ پول نقد و جلوگیری از ورشکستگی ادامه دهند. اما این نتایج این ایده را تقویت می کند که صنعت نفت و گاز از سرمایه گذاری در آینده خود عقب نشینی کرده است و در عوض به مدیریت خود ادامه داده است. ، “ هیپل اشاره کرد.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com