حمل و نقل مسیر دریایی قطب شمال روسیه در Q1 بیش از 10 میلیون تن است – RT Business News

Rosmorrechflot ، آژانس فدرال حمل و نقل دریایی و رودخانه ای ، Rosmorrechflot گفت ، حمل و نقل بار از طریق مسیر دریای شمال روسیه (NSR) در مقایسه با سال گذشته از ژانویه تا آوریل 4.5 درصد رشد داشته و بیش از 10 میلیون تن است.

نماینده آژانس ، نیکولای مونکو ، پیشتر به TASS گفت که رشد حمل و نقل بار در سال 2020 متوسط ​​خواهد بود.

طبق آمار Rosmorrechflot ، 31.5 میلیون تن در سال 2019 حمل شده است که نسبت به سال گذشته 21.1 میلیون تن افزایش داشته است. واگن های حمل و نقل با افزایش 41.9 درصد در سال گذشته به 697.200 تن رسید. جابجایی محموله عمدتاً در بنادر ساباتا (20.5 میلیون تن) ، دادینکا (1.5 میلیون تن) و پایانه نزدیک کیپ کامنی در شبه جزیره یامال (7.7 میلیون تن) انجام شده است.

خبر مرتبط  بانك مركزي مي گويد ، كوروناويروس اقتصاد هند را در سال هاي 2020 تا 21 كاهش خواهد داد - RT Business News

مسیر دریای شمال که طول آن مناطق قطب شمال و خاور دور روسیه طول دارد ، پیش بینی می شود که برای کالاهایی که بین اروپا و آسیا حمل می شود تبدیل به یک مسیر تجاری مهم شود.

به گفته رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ، مسیر این مسیر است “کلید توسعه مناطق قطب شمال روسیه در خاور دور” و هدف این است که آن را بسازیم “شریان حمل و نقل واقعی جهانی ، رقابتی.” برنامه پوتین در نظر دارد ترافیک باری NSR بطور قابل توجهی تا 80 میلیون تن در سال افزایش یابد. کشتی ها عمدتا گاز طبیعی مایع (LNG) ، نفت و زغال سنگ را حمل می کنند.

خبر مرتبط  عجله طلای را از دست دادید؟ یک پوشش SILVER وجود دارد! - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
ایالات متحده از روسیه می خواهد که مانع از لکنت شود و آبهای قطب شمال خود را با جهان به اشتراک بگذاردمسیر قطب شمال از آسیای جنوب شرقی به اروپا زمان حمل و نقل را در مقایسه با مسیرهای سنتی از طریق کانال های سوئز و پاناما به نصف کاهش می دهد. در زمان اتحاد جماهیر شوروی ، بیشتر از آن برای تهیه کالا به شهرکهای منزوی در قطب شمال استفاده می شد.

خبر مرتبط  یوان چین با بیشترین سود در 12 سال گذشته به پایان رسید - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید