حمل و نقل مسیر دریایی قطب شمال روسیه در Q1 بیش از 10 میلیون تن است – RT Business News

Rosmorrechflot ، آژانس فدرال حمل و نقل دریایی و رودخانه ای ، Rosmorrechflot گفت ، حمل و نقل بار از طریق مسیر دریای شمال روسیه (NSR) در مقایسه با سال گذشته از ژانویه تا آوریل 4.5 درصد رشد داشته و بیش از 10 میلیون تن است.

نماینده آژانس ، نیکولای مونکو ، پیشتر به TASS گفت که رشد حمل و نقل بار در سال 2020 متوسط ​​خواهد بود.

طبق آمار Rosmorrechflot ، 31.5 میلیون تن در سال 2019 حمل شده است که نسبت به سال گذشته 21.1 میلیون تن افزایش داشته است. واگن های حمل و نقل با افزایش 41.9 درصد در سال گذشته به 697.200 تن رسید. جابجایی محموله عمدتاً در بنادر ساباتا (20.5 میلیون تن) ، دادینکا (1.5 میلیون تن) و پایانه نزدیک کیپ کامنی در شبه جزیره یامال (7.7 میلیون تن) انجام شده است.

خبر مرتبط  اقتصاد روسیه در میان بیماری های همه گیر بهتر از اکثر کشورها عمل می کند - پوتین - RT Business News

مسیر دریای شمال که طول آن مناطق قطب شمال و خاور دور روسیه طول دارد ، پیش بینی می شود که برای کالاهایی که بین اروپا و آسیا حمل می شود تبدیل به یک مسیر تجاری مهم شود.

به گفته رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ، مسیر این مسیر است “کلید توسعه مناطق قطب شمال روسیه در خاور دور” و هدف این است که آن را بسازیم “شریان حمل و نقل واقعی جهانی ، رقابتی.” برنامه پوتین در نظر دارد ترافیک باری NSR بطور قابل توجهی تا 80 میلیون تن در سال افزایش یابد. کشتی ها عمدتا گاز طبیعی مایع (LNG) ، نفت و زغال سنگ را حمل می کنند.

خبر مرتبط  UBS - RT Business News می گوید هند سریعترین بازگشت اقتصادی را در آسیا شاهد است
همچنین در rt.com
ایالات متحده از روسیه می خواهد که مانع از لکنت شود و آبهای قطب شمال خود را با جهان به اشتراک بگذاردمسیر قطب شمال از آسیای جنوب شرقی به اروپا زمان حمل و نقل را در مقایسه با مسیرهای سنتی از طریق کانال های سوئز و پاناما به نصف کاهش می دهد. در زمان اتحاد جماهیر شوروی ، بیشتر از آن برای تهیه کالا به شهرکهای منزوی در قطب شمال استفاده می شد.

خبر مرتبط  مالزی اتهامات کیفری علیه گلدمن ساکس را به دلیل غارت صندوق دولتی پس از سرفه کردن میلیارد دلار بانک وال استریت ، کنار گذاشت - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید