حفاری های نفتی ایالات متحده در نقاط مهم شیلنگ در حال توقف است – RT Business News

با متوقف ساختن روند توقف ، تولید کاهش یافته و تولید “میراث” کاهش می یابد و در برخی از بزرگترین حوضه های شیل آمریکا در حال کاهش است. تولید نفت و گاز در ایالات متحده به اوج خود رسیده و در حال کاهش است.

آخرین داده های EIA گزارش بهره وری حفاری می بیند که تولید گسترده در تمام حوضه های بزرگ شیل کشور کاهش می یابد. پرمین قرار است بین آوریل و ماه مه 76000 بشکه در روز از دست بدهد ، همچنین در Eagle Ford (-35،000 بشکه در روز) ، Bakken (-28،000 bpd) ، Anadarko (-21،000 bpd) و Niobrara (-20،000 bpd) مشهود است. .

تولید گاز طبیعی نیز در حال کاهش است ، واقعیتی که رخ داده است قبل از همه گیر جهانی ، اما سرعت بیشتری خواهد گرفت. پیش بینی می شود حوضه Appalachian (شاخه های مارچلوس و اوتیکا) در ماه می 326 میلیون فوت مکعب در روز (mcf / d) از دست بدهند که این میزان یک درصد از عرضه را از دست می دهد. از نظر درصد ، حوضه آناداركو در اوكلاهوما انتظار می رود كه حتی در ماه مه افت بیشتری داشته باشد – 216 mcf / d در ماه مه یا كاهش سه درصدی تولید.
همچنین در rt.com
ذخایر نفت ایالات متحده تا اواسط ماه مه به مرز خود رسیده استکاهش ناگهانی تولید ، عیب ناخوشایندی در مدل تجاری شیل را نشان می دهد. پس از کند شدن حفاری ، تولید به دلیل کاهش شدید قیمت ، می تواند بلافاصله منفی شود. شرکت Shale E& Ps برای اینکه سطح تولید خود را بالا نگه دارد ، باید سریع روی تردمیل حفاری حرکت کند. اما نزول قیمت ها این صنعت را وادار کرده است تا از اواسط ماه مارس 179 سکو بیکار کند.

خبر مرتبط  چین "هوشمندترین" ایستگاه مگا برق آبی مجهز به جهان (عکس ، VIDEOS) - اخبار تجاری RT

با متوقف شدن حفاری ، تولید با کاهش تولید “میراث” کاهش یافت. یعنی بدون اینکه چاههای جدید به صورت آنلاین وارد شوند تا کاهش چاههای موجود را جبران کنند ، تولید کلی سقوط می کند.

به طور خاص ، به طور مثال ، پرمین در ماه مه 356،000 بشکه در روز از چاههای “میراث” را از دست می دهد ، بیش از این که بیش از 280،000 بشکه در روز در بازده های جدید از چاه های جدید غرق شود. به طور خالص ، پرومین قرار است در ماه مه 76000 بشکه در روز از دست بدهد.

این نرخ کاهش میراث با هر سال افزایش یافته و نیاز به حفاری تهاجمی هر ماه برای ادامه تولید در روند صعودی دارد. اما سرانجام تردمیل صنعت را جلب کرده است.

معامله اوپک + نتواند بسیاری از شرکت های شیل را نجات دهد. تخریب تقاضا برای کاهش اوپک + بسیار بزرگ است. روز سه شنبه با WTI 20 دلار در هر بشکه ، دریل های پرمین در واقع تقریباً کمتر از این مقدار دریافت می کنند.

“از زمانی که انسان ها شروع به استفاده از روغن کردند ، ما هرگز چیزی شبیه به این ندیده ایم.” سعد رحیم ، اقتصاددان ارشد گروه Trafigura Pte. آموزشی ویبولیتین ، گفت روزنامه وال استریت. “هیچ راهنمایی وجود دارد که ما دنبال می کنیم. این بدون کشف است. “ وی تخمین می زند که تقاضا از 100 میلیون بشکه در روز (Mb / d) تا 65-70 Mb / d در حال حاضر کاهش یافته است.

خبر مرتبط  بازارهای آسیا به دلیل افزایش تنش های ایالات متحده و چین در حال سقوط هستند - RT Business News
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید کاهش رکورد تولید نفت به زودی دو برابر خواهد شدWSJ می گوید که ذخیره نفت در Cushing، OK تا پایان ماه می تواند کامل باشد ، که می تواند ناگهان تولید برق را در اوکلاهوما و تگزاس به زور تحمیل کند. این نشان می دهد که برآورد EIA برای کاهش تولید شیل در ایالات متحده 183،000 بشکه در روز در ماه مه می تواند خوش بینانه باشد.

در همین حال ، تحلیلگران به دلیل محدودیت های عرضه در حال حاضر در حال بازگرداندن گاز هستند. تعطیل شدن در پرمین همچنین به تعادل بازارهای گاز کمک می کند زیرا بنزین همراه با نفت کاهش می یابد.

“ما اعتقاد داریم چشم انداز خاموشی نفت خام و فعالیت حفاری پایین نفت احتمالاً در صورت عدم فرض هوای عادی ، تصویر تقاضای عرضه گاز طبیعی را از سطح صعودی به صعودی تغییر می دهد.” گلدمن ساکس در یادداشتی نوشت. “ما فرض می کنیم 2021 قیمت گاز طبیعی هنری هاب 3.25 $ / MMBtu به طور متوسط ​​، بالاتر از برآورد چرخه میانه $ 2.75 / MMBtu ما.” هنری هاب در حال حاضر با قیمت 1.70 دلار / MMBtu در حال معامله است.

بحران دریل های نفتی برخی از آنها برای مقررات کمیسیون راه آهن تگزاس درگیر هستند. اما مهم نیست که RRC به کدام روش تصمیم می گیرد ، کاهش در نتیجه است.
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريبا 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهدخبر مرتبط  بیکاری در منطقه یورو با وجود کاهش محدودیت های ویروس کرونا ، همچنان در حال افزایش است - RT Business News

یک نگرانی نگران کننده تر از رسوب آمریكا این است كه معامله اوپك + ، آنقدر غیر مؤثر كه با افزایش قیمت ها همراه بود ، ممکن است پایدار نباشد. “قرارداد فعلی تحت فشار قرار گرفته است و به احتمال زیاد با گذشت زمان از هم پاشیده می شود.” بیارن شیلدروپ ، تحلیلگر اصلی کالا در SEB ، در بیانیه ای گفت. “نیاز اقتصادی عربستان سعودی به حجم تولید 12-13 میلیون بشکه در روز در جهان 50 دلار در هر بشقاب ، و ناآرامی شدید روسیه برای کاهش تولید به عنوان وسیله ای برای دستیابی به قیمت های بالاتر ، اصول اساسی است که معامله فعلی نمی تواند آن را دور بزند.”

عربستان سعودی با افزایش قیمت محموله هایی که به سمت آمریکا حرکت می کند ، تندی به پرزیدنت ترامپ و توافق اوپک + اشاره کرد. اما این کاهش قیمت محموله ها به اروپا و آسیا را نشان می دهد ، دلیل این امر این است که ریاض با استراتژی سهم خود در بازار انجام نمی شود.

“قیمت رسمی فروش محموله های نفت ماه مه ، که پس از یک هفته تاخیر اعلام شده است ، در صورت عدم استفاده از خط ، باید به عنوان هشدار برای سایر صادرکنندگان نفت تعبیر شود.” روز سه شنبه Commerzbank نوشت. “[T]او بهای جنگ را ادامه می دهد تا در سطح پایین بیداد کند. “

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید