حجم معاملات بورس سهام مسکو برای ثبت رکورد جدید تاریخی در میان همه گیر شدن – RT Business News

به گفته رئیس هیئت اجرایی و مدیرعامل یوری دنیسوف ، کل حجم معاملات در بازارهای بورس مسکو در سال 2020 می تواند به 924 تریلیون روبل (12.34 تریلیون دلار) برسد که در بالاترین حد خود قرار دارد.

در حالی که نتایج رسمی سال تاکنون اعلام نشده است ، رئیس بورس مسکو اطمینان دارد که سال 2020 در شرف تبدیل شدن به رکورد برای این سیستم عامل است. دنیسوف در اوایل ماه جاری در گفتگو با خبرنگاران گفت که حجم معاملات طی 12 ماه گذشته تا 18 درصد افزایش یافته است.
همچنین در rt.com
خرده فروش آنلاین روسی اوزون 1.2 میلیارد دلار در بهترین معرفی IPO کشور از سال 2011 جمع آوری کرده استخبر مرتبط  غول اینترنتی روسی Yandex خدمات تحویل غذا را در اسرائیل راه اندازی می کند - RT Business News

به گفته این مقام مسئول ، رشد انفجاری بیشتر توسط بازار سهام انجام شد که 93 درصد سر به فلک کشید. در همان زمان ، گردش مالی بازار مشتقات 57 درصد جهش یافت ، در حالی که حجم معاملات در بازارهای فارکس و فلزات گرانبها به ترتیب 43 و 50 درصد افزایش یافت.

رکورد قبلی در بورس مسکو در سال 2017 ثبت شد ، زمانی که کل حجم معاملات سالانه به 887.6 تریلیون روبل رسید.

به گفته دنیسوف ، محدودیت های ویروس کرونا می تواند باعث افزایش فعالیت در بازارهای مالی شود. با شروع انتشار سریع ویروس در سراسر جهان ، روسیه در ماه آوریل قرنطینه اعمال کرد و مقامات دستور دادند که بیشتر مردم در خانه بمانند.

خبر مرتبط  ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
تعیین اولویت ها: رئیس بانک مرکزی روسیه از طریق RO BROCCHES خود پیام های رمزگذاری شده ای را به بازار مالی ارسال می کند“مردم وقت و فرصت بیشتری داشتند تا فن آوری های دیجیتال را در خانه توسعه دهند و تجربه ایجاد حساب کارگزاری بدون خروج از خانه را بدست آورند.” دنیسوف گفت.

روسیه امسال شاهد رونق سرمایه گذاری خرده فروشی بود ، زیرا تعداد بی سابقه ای از مردم برای جمع شدن در سهام عجله داشتند. به گفته مدیر عامل بورس مسکو ، حدود 4.7 میلیون سرمایه گذار خرده فروشی به بازار آمده اند که بیش از سه برابر سال قبل است.

خبر مرتبط  هند و تحریم قوانین و تعرفه های شدیدتر در واردات چین در میان ردیف مرزها - RT Business News

نهادهای نظارتی روسیه پیش از این ابراز نگرانی در مورد ورود گسترده سرمایه گذاران بی تجربه کرده بودند ، زیرا بیم آن داشتند که افرادی که سابقه سرمایه گذاری ندارند ، پول خود را از دست بدهند. در اوایل سال جاری ، بانک مرکزی این کشور از ایده معرفی یک آزمون ویژه برای جلوگیری از دستیابی سرمایه گذاران غیرمجاز به دارایی های خطرناک حمایت کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید