حباب سفر سنگاپور-هنگ کنگ با افزایش موارد Covid-19 در آخرین لحظه با تأخیر مواجه می شود – اخبار تجاری RT

دو مرکز مالی جهانی ، سنگاپور و هنگ کنگ ، به دلیل نگرانی در مورد افزایش موارد ویروس کرونا ، راه اندازی یک پیش بینی طولانی مدت از یک راهرو سفر هوایی بدون قرنطینه را حداقل برای دو هفته به تعویق انداخته اند.

دو شهر تغییر برنامه را روز شنبه اعلام کردند ، تنها چند ساعت پس از آنکه سنگاپور گفت با وجود وخیم تر شدن وضعیت همه گیر در هنگ کنگ ، حباب سفر هوایی طبق برنامه پیش خواهد رفت. قرار بود این پروازها برای حمل 200 مسافر از هر طرف انجام شود و روز یکشنبه انجام شود.
همچنین در rt.com
تقریباً 200 فرودگاه اروپا ممکن است متلاشی شوند ، تقریباً 280،000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد“با توجه به اوضاع در حال تکامل در هنگ کنگ ، وزیر امور خارجه ادوارد یاو امروز بعد از ظهر بحث بیشتری کردیم ، و تصمیم گرفتیم که بهتر است راه اندازی ATB را به تعویق بیندازیم [air travel bubble]، تا دو هفته ، “ وزیر حمل و نقل سنگاپور بعد از ظهر شنبه در فیس بوک با اشاره به گفتگو با وزیر تجارت و توسعه اقتصادی هنگ کنگ نوشت.

این یک یادآوری هوشیارانه است که ویروس COVID-19 هنوز با ماست و حتی وقتی برای به دست آوردن زندگی طبیعی خود می جنگیم ، سفر پر از فراز و نشیب خواهد بود

این مقام مسئول افزود که پس از اعلام تاریخ راه اندازی جدید ، این طرح بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خبر مرتبط  قیمت طلا در ضعیف ترین دلار آمریکا و عدم قطعیت کاوید نزدیک به 2،000 دلار افزایش می یابد - RT Business News

در این هفته هنگ کنگ افزایش یافته است در موارد ویروس کرونا ، دولت محلی را وادار به اعمال محدودیت های اضافی از جمله تعطیلی مدارس می کند. روز شنبه ، این شهر 43 مورد عفونت جدید را گزارش کرد ، از جمله 13 عفونت غیر قابل ردیابی که به صورت محلی منتقل می شوند.

قرار بود شاخص دوم و به طور متوسط ​​میانگین متحرک هفت روزه آن در هر دو شهر به 5 برسد تا موافقت نامه سفر به تعویق بیفتد. در حالی که در هنگ کنگ به سطح مورد توافق نرسید ، اما متوسط ​​موارد Covid-19 بدون پیوند در یک روز افزایش چشمگیری را تجربه کرد و از 2.1 در روز جمعه به تقریبا چهار در روز شنبه پرش کرد.

“برای موفقیت هر طرح ، آنها باید شرط تأمین بهداشت عمومی را برآورده کنند و همچنین اطمینان حاصل کنند که هر دو طرف در مورد این طرح راحت بوده و احساس امنیت می کنند” وزیر تجارت و توسعه اقتصادی هنگ کنگ گفت. “با توجه به اوضاع هنگ کنگ ، من فکر می کنم این روش مسئولانه بازگرداندن آن برای مدتی و سپس مرتب سازی مجدد آن در یک مقطع مناسب است.”

توافق نامه حباب سفر اولیه بین این دو مورد به این معنی بود که مسافران می توانند آزادانه بدون نیاز به قرنطینه هنگام ورود حرکت کنند. با این حال ، هنوز هم قرار بود آزمایش ویروس کرونا را قبل و بعد از رسیدن به مقصد انجام دهند.

خبر مرتبط  ساخت خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه برای ماه آینده دوباره راه اندازی می شود - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید