“جیمی دیمون بخشی از آپارتاید مالی در آمریکا است” – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

مکس کییزر و استیسی هربرت می گویند ، کسانی که تمام دارایی ها را در سال 1971 در اختیار داشتند ، در مقایسه با سرمایه های بدون دارایی در آمریکا ثروتمند شدند ، زیرا بانک مرکزی در طی دهه های بعد شروع به چاپ خشمگینانه پول کرد.

آنها به نمودارهایی نگاه می كنند كه رشد بهره وری و جبران ساعتی در آمریكا را از سال 1948 نشان می دهد. براساس داده ها ، غرامت در سال 1971 در حال رشد متوقف شد ، در حالی كه بهره وری همچنان در حال افزایش است.

خبر مرتبط  عربستان سعودی می بیند که درآمدهای نفتی در ماه ژوئن کاهش می یابد - RT Business News

“این بدان معناست که هرچه بیشتر کار کردید ، ثروت بیشتری برای صدرنشینی ، صاحبان سرمایه ، دارایی دارایی ایجاد می کنید.” استیسی می گوید “هرچه بیشتر کار کردید ، کمتر به شما پرداخت می شود … این بزرگترین سرقت در تاریخ است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=fDbz9D7QYec

وی می افزاید: جی پاول ، رئیس فدرال رزرو ، پول را چاپ می كند و آن را به بانكدارانی مانند جیمی دیمون ، JP Morgan ، كه پس از آن باید تصمیم بگیرد كه چه کسی این پول را دریافت می كند ، می دهد.

خبر مرتبط  صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که اکثر کشورها نسبت به آنچه پیش بینی شده عمل کرده اند بدتر عمل می کنند و می گوید که احتمالاً پیش بینی خود را بیشتر خواهد کرد - RT Business News

“جیمی دیمون بخشی از آپارتاید مالی در آمریکا است ،” مکس می گوید “در آمریکا آپارتاید وجود دارد ، با نرخ بهره ، وام و کارتل بانکی انجام می شود.” او توضیح می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید