جک ما می گوید IPO شرکت جدید او “بزرگترین در تاریخ بشر” است – RT Business News

بنیانگذار علی بابا ، جک ما می گوید لیست اولیه عرضه اولیه (IPO) شرکت فین تک وی در گروه شانگهای و هنگ کنگ ، رکورد جهانی را به عنوان بزرگترین لیست در تاریخ خواهد شکست.

انتظار می رود Ant Group پس از تعیین قیمت سهام خود در روز دوشنبه 34.5 میلیارد دلار در لیست دوگانه خود جمع کند.

“این اولین بار است که قیمت گذاری چنین لیست بزرگی – بزرگترین در تاریخ بشر – در خارج از شهر نیویورک تعیین می شود” میلیاردر چینی گفت.

خبر مرتبط  "سرمایه گذار افسانه ای جیم راجرز" - بزرگترین سرمایه گذار در تاریخ جهان "ایالات متحده" است - اخبار تجاری

او این پیشنهاد را a “معجزه” گفتن ، “ما جرات نکردیم پنج سال پیش ، یا حتی سه سال پیش در مورد آن فکر کنیم.”

بر اساس گزارش ها ، ثبت دوگانه به ارزش 35 میلیارد دلار می تواند از رکورد ثبت شده توسط شناور 29.4 میلیارد دلاری آرامکو عربستان در دسامبر گذشته عبور کند.

مورچه ، که صاحب پلت فرم محبوب fintech Alipay است ، یکی از با ارزش ترین تک شاخ های جهان است. این شرکت قبلاً گفته بود که لیست ها به تسریع در آن کمک می کند “هدف دیجیتالی کردن صنعت خدمات در چین و پیشبرد تقاضای داخلی.”
همچنین در rt.com
ایالات متحده در لیست سیاه گروه مورچه Jack Ma’s در آخرین دور جنگ تجاری با چین قرار دارد – گزارشخبر مرتبط  گزارش ها - اخبار بازرگانی RT - عربستان سعودی ممکن است یکی از بالاترین حجم نفت خود را قبل از شروع توافق اوپک به آمریکا بفروشد

رئیس اجرایی شرکت ، اریک جینگ ، توضیح داد که “تبدیل شدن به یک شرکت دولتی باعث افزایش شفافیت ذینفعان ما ، از جمله مشتریان ، شرکای تجاری ، کارمندان ، سهامداران و نهادهای نظارتی می شود. ما از طریق تعهد خود برای خدمت به افراد تحت پوشش ، امکان تقسیم رشد ما برای کل جامعه را فراهم می کنیم. “

مورچه توسط غول تجارت الکترونیکی چینی Alibaba پشتیبانی می شود ، كه توسط جك ما ، صاحب 33 درصد سهام Ant ساخته شده است. علی بابا با 25 میلیارد دلار ارزیابی یکی از بزرگترین IPO های تاریخ را داشت. سرمایه آن از آن زمان به بیش از 831 میلیارد دلار رسیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید