جوزف صفرا ، ثروتمندترین بانکدار جهان در 82 سالگی در برزیل درگذشت – اخبار تجاری RT

جوزف سافرا ، ثروتمندترین بانکدار جهان و ثروتمندترین فرد برزیل ، در 82 سالگی درگذشت. صافرا ، از یک خانواده بانکی که ثروت زیادی برای کاروانهای شتر تأمین می کرد ، 23 میلیارد دلار ارزش داشت.

طبق بیانیه بانکو صفرا ، م theسسه مالی که وی با برادرش مویز که در سال 2014 درگذشت ، صافرا روز پنجشنبه به دلایل طبیعی درگذشت. صافرا همچنین صاحب بانک ملی صافرا نیویورک و بانک جی سافرا ساراسین بود. در سوئیس ، که هر دو به افراد فوق العاده ثروتمند پاسخ می دهند.

خبر مرتبط  صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که اکثر کشورها نسبت به آنچه پیش بینی شده عمل کرده اند بدتر عمل می کنند و می گوید که احتمالاً پیش بینی خود را بیشتر خواهد کرد - RT Business News
همچنین در rt.com
ثروتمندترین بانکدار جهان متهم به طرح رشوه خواری استوب دارایی های وی همچنین شامل 50 درصد سهم در پرورش موز Chiquita و نماد خراش نمادین ‘Gherkin’ لندن بود.

میلیاردرهای سال 2020 مجله فوربس ، دارایی خالص Safra را 23.5 میلیارد دلار تخمین زدند و او را به 39 مین فرد ثروتمند جهان و ثروتمندترین برزیل تبدیل کنند. توسط فوربس به عنوان ثروتمندترین بانکدار جهان توصیف شد ، عنوانی که اکنون عبور می کند به خورخه پائولو لیمان ، سرمایه دار بزرگ صنعت بانک و نوشیدنی در برزیل به ارزش 19.9 میلیارد دلار.

خبر مرتبط  چین به زودی بر فضا تسلط خواهد یافت

صفرا در لبنان و از پدر و مادری یهودی متولد شد ، صفا در سال 1962 به همراه پدرش یعقوب به برزیل مهاجرت کرد ، اما خانواده او برای اولین بار از مدتها قبل ثروتمند شدند ، اما با تأمین مالی کاروانهای شتر در سوریه در روزهای امپراتوری عثمانی.

از صفرا همسر ویکی ، چهار فرزند و 14 نوه جان سالم به در برد. برادر بزرگتر او ، ادموند ، در سال 1999 در یک آتش سوزی در آپارتمان خود در مونت کارلو کشته شد. پرستار ادموند بعداً به جرم آتش سوزی مقصر شناخته و زندانی شد.

خبر مرتبط  چگونه هواوی با وجود فشار ترامپ در بازار اروپا زنده می ماند - RT's Boom Bust بررسی می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“سود همه گیر” میلیاردرها به تنهایی می توانند برای چک های محرک 3K دلاری به هر آمریکایی پرداخت کنند – گزارشاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!