جهان با تغییر “پارادایم” روی نفت به عنوان وحشت فروش WTI به پایین ترین سطح تاریخ فرو می رود – Max Keizer RT – اخبار تجاری RT

سرریز ذخیره سازی و فروپاشی تقاضا به دلیل قطع شدن کووید 19 ، معاملات آتی نفت ایالات متحده را به سمت پایین ترین سطح تاریخ سوق داده است. هشدارهایی به نام Max Keizer ، میزبان گزارش Keizer Report در هشدارها وجود دارد که نشان می دهد قیمت های اخیر اخیر هرگز برنگشته اند.

معاملات آتی نفت خام وست تگزاس واسطه (WTI) ایالات متحده روز دوشنبه در سقوط آزاد قرار گرفت و به زیر 5 دلار در هر بشکه سقوط کرد و به عنوان علامت 1 دلار پیش رفت زیرا قراردادهای تحویل ماه مه در مقایسه با ماه های ژوئن بی فایده بود.

بین فضای خالی در محل ذخیره سازی ، عدم عرضه به دلیل جنگ قیمت اوپک و شوک تقاضا به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، “آنچه شما دارید فرصتی بی نظیر برای معامله گران آینده است که قراردادهای نفتی را با” مجازات مجازی “کوتاه بفروشند زیرا در حال حاضر هزینه خرید و ذخیره نفت واقعاً منفی است.” Keizer به RT گفت.

یکی از دلایل خرابی آتی این است که دلالان برای خرید خرداد ماه قراردادهای مه را رها کرده اند تا در شرایطی که تحت عنوان “كنترل” – در جايي كه قيمت آينده كالا بالاتر از قيمت خالص باشد.

خبر مرتبط  سرگرمی های ثروت جف بزوس نزدیک به 200 میلیارد دلار - RT Business News
همچنین در rt.com
قیمت های نفت خام ایالات متحده با برخورداری از امکانات انبارداری از فضا ، بیش از همه با هم برخورد می کنندکیزر خاطرنشان می کند که این از نظر ساختاری شبیه به سقوط بازار سهام 1987 است “بورس اوراق بهادار که قبلاً بیش از حد طولانی نبود ، توسط معامله گران معاملات آتی که معتقد بودند مواضعشان کاملاً محافظت می شود ، به اوج شدید منتقل می شدند”. تا زمانی که سیستم های خودکار در معاملات معاملات آتی خطای سیستم کشنده ای را تجربه کنند.

کیزر گفت ، بدون شک تحریف در قیمت نفت به زودی مرتب می شود ، زیرا قراردادهای ماه مه به ماه ژوئن می رسد و موضوعات اساسی ساختاری برطرف می شود.

این همچنان قیمت نفت را رها می کند “به رحمت ویروس” همانطور که سایر تحلیلگران بازار خاطرنشان کردند. یکی از دلایل عمده این وضعیت این است که صنعت نفت شیل ایالات متحده در واقع در معرض سود نیست.

خبر مرتبط  مشاور فلزات گرانبها به RT - RT Business News گفت: طلای فیزیکی "محافظ کامل" در برابر همه خطرات و سقوط سیستم مالی است.

شیل “شانس صفر برای سودآوری وجود داشت زیرا صنعت ، به عنوان ساختار یافته ، گردش پول را از ابتدا منفی می داند ، و هیچ روشی برای تبدیل شدن به جریان نقدی مثبت نخواهد بود.” Keizer به RT گفت. “کل صنعت صرفاً به عنوان ابزاری برای ایجاد اوراق قرضه ناخواسته وال استریت وجود دارد.”
همچنین در rt.com
داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابدبحران ناشی از فروپاشی تقاضا و ظرفیت ذخیره سازی با افزایش تولید آغاز شده توسط عربستان سعودی در ماه گذشته بدتر شد ، ظاهراً روسیه را به پا خاکی کشاند اما در واقع ویران کننده تولیدکنندگان شیل آمریکا است.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت ، روسیه و سایر تولیدکنندگان نفت هفته گذشته توافق کردند که تولید جهانی را تقریباً 10 میلیون بشکه در روز کاهش دهند و از ماه مه شروع کنند. کیزر گفت که به دلیل عدم تقاضای مداوم ، احتمالاً کاهش های دیگری نیز وجود خواهد داشت

من انتظار دارم که 10 میلیون بشکه در روز کاهش یابد و تا رسیدن به تعادل ، 20 ، 30 و بعد از آن افزایش یابد.
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريباً 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهدخبر مرتبط  سهام آسیا و اقیانوسیه پس از بزرگترین سقوط وال استریت در هفته های گذشته - RT Business News

کیزر خاطرنشان کرد: عربستان سعودی اخیراً بخشی از شرکت دولتی نفتی خود را به منظور انتقال اقتصاد خود به دور از نفت به عموم مردم فروخته است ، اتفاقی که به گفته وی سایر کشورها باید توجه داشته باشند.

“من فکر می کنم که جهان در حال تغییر الگویی از نفت است تا اوج تاریخی که ما در قیمت دیده ایم هرگز به عقب برگردد.” Keizer به RT گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید


پاسخی بگذارید