جهانگردی چین پس از شیوع تاج شروع به بهبود می کند ، اما درآمد هنوز هم تقریباً 60 درصد کاهش یافته است – RT Business News

گردشگران چینی در تعطیلات روز اول ماه مه ، 115 میلیون سفر انجام دادند. در حالی که از آمار و ارقام سال گذشته کوتاه است ، صنعت توریسم ضربه سخت پس از بحران کووید 19 می تواند به آرامی در حال بازگشت دوباره باشد.

طبق اعلام وزارت فرهنگ و گردشگری ، این تعطیلات پنج روزه که از اول ماه مه در چین آغاز شد ، درآمد گردشگری 47.56 میلیارد یوان (6.7 میلیارد دلار) را به دست آورد. از آنجا که تعداد بازدیدها بیش از 40 درصد نسبت به 195 میلیون بازدید در تعطیلات روز کارگر سال گذشته – که یک روز نیز کوتاهتر بود – درآمد نیز بیش از 59 درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  تک شاخ های Silicon Valley و fracking بخشی از برنامه پولشویی فدرال رزرو هستند - گزارش Keizer RT
همچنین در rt.com
“بدون خروج گسترده”: بیشتر شرکت های آمریکایی نمی خواهند فعالیت های خود را در چین به دلیل همه گیر شدن انجام دهندپس از آرام شدن محدودیت های سفر در میان کاهش موارد کووید 19 در این کشور ، چین سعی کرده است تا گردشگری را روی پاهای خود بازگرداند. هنگامی که این بیماری همه گیر به سرعت در سراسر چین گسترش یافت ، مجبور شد جشن های بزرگ سال قمری در مقیاس بزرگ و جاذبه های گردشگری نزدیک را لغو کند. این جشنواره که یکی از طولانی ترین کشور است ، به طور معمول یکی از شلوغ ترین دوره های گردشگری است و به همین دلیل این شیوع در زمان بسیار بدی به وقوع پیوست.

خبر مرتبط  ما در حال غرق شدن در "تایتانیک مالی جهانی" هستیم که در سال 2008 به کوه یخ برخورد کرد - Max Keizer - RT Business News

فصل تعطیلات ماه مه امیدوار است که بخش مشکل می تواند در مسیر بهبودی قرار بگیرد و این ممکن است بخشی از درد ناشی از اپیدمی Covid-19 را جبران کند. در سه روز نخست این جشنواره ، 124 جاذبه گردشگری مهم پکن نزدیک به 1.9 میلیون بازدیدکننده داشته است – افزایش 58.5 درصدی در مقایسه با تعطیلات سه روزه جشنواره Qingming در اوایل آوریل.
همچنین در rt.com
استاد می گوید پیش بینی بهبود سریع چین بیش از حد به پایان رسیده است ، پروفسور RT به Boom Bust RT می گویدخبر مرتبط  واشنگتن در جنگ خود علیه هواوی شکست خواهد خورد ، اقتصاددان به Boom Bust - RT Business News گفت

طبق اعلام اپراتور مشهور توریستی چینی Trip.com ، رزروهای انجام شده در تاریخ 29 آوریل برای حمل و نقل هوایی ، ریلی و اتومبیل برای تعطیلات 130 درصد بیشتر از کل رزروهای هفته گذشته است.

“ما می توانیم ببینیم که اعتماد به نفس همه به تدریج در حال بهبود است ،” رئیس شرکت مسافرتی جیمز جیانژانگ لیانگ به پخش کننده دوربین مدار بسته گفت:

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید