جلسه OPEC + با پشتیبانی از گسترش کاهش نفت خاتمه یافت – RT Business News

منابع روز دوشنبه به رویترز گفتند که جلسه فنی OPEC + روز دوشنبه با پشتیبانی گسترده از تمدید سه ماهه سطح فعلی کاهش تولید نفت به پایان رسید.

منابع اوپک هفته گذشته اشاره کردند که بسیاری از اعضا از تمدید کاهش تولید که قرار بود 2.0 میلیون بشکه در روز در ژانویه کاهش یابد ، به 5.7 میلیون بشکه در روز حمایت می کنند.

اعضای دیگر موافق اقدامات شدیدتر بودند که شامل کاهش شدید ژانویه است.

در حالی که به نظر می رسد توافق گروه برای ادامه آن از حمایت اکثر اعضای گروه برخوردار است ، اما چالش ها همچنان وجود دارد. برخی از اعضا ، از جمله عراق ، تأیید کرده اند که ممکن است با توافق در آن شرکت نکنند ، مگر اینکه به اتفاق آرا از همه اعضا حمایت کند.

خبر مرتبط  روسیه در مسیر موفقیت یکی از بزرگترین برداشت های دانه خود - RT Business News

در همین حال ، لیبی ، که خواستار ادامه معافیت از کاهش تولید تا زمانی که تولید آن در حدود 1.7 میلیون بشکه در روز تثبیت شود ، بوده است ، اکنون که محاصره ماهها گریبانگیر کشور شده است ، تولید را به مخلوط اضافه می کند. این واقعیت در زمانی که اوپک + به شدت تلاش می کند بشکه ها را از بازار حذف کند ، تقریباً یک میلیون بشکه در روز به این مخلوط افزوده است.

خبر مرتبط  اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود - S&P - RT Business News
همچنین در rt.com
هند تقاضای انرژی جهانی را هدایت خواهد کرد – نخست وزیر نارندرا مودیصرفنظر از اینکه هر بشکه نفت افزایش سطح فعلی کاهش از بازار را حذف کند ، هر اقدامی از سوی اوپک + برای تمدید کاهش بیش از ژانویه توسط بازار و با افزایش قیمت نفت دریافت می شود.

علیرغم تلاش اوپک برای برقراری تعادل در بازارهای نفت ، این کارتل زیر اسلحه قرار گرفته است که تقاضای نفت با قفل همه گیر همه گیر کاهش قابل توجهی یافته است.

خبر مرتبط  فولکس واگن بعد از خاموش شدن Covid-19 تولید خود را در بزرگترین کارخانه اتومبیل اروپا از سر گرفت - RT Business News

قیمت های نفت مشتاقانه منتظر هدایت گروه بودند و تا ساعت 3:15 بعد از ظهر. ET ، برنت در حال معاملات بود 1.08 دلار (2.52٪) با 43.86 دلار در هر بشکه.

بعدی در دستور کار اوپک کمیته مشترک نظارت بر وزرا است ، که توصیه می کند اقدامات بعدی OPEC + باید انجام شود. انتظار می رود که تصمیم نهایی از جلسه کامل اوپک در تاریخ 30 نوامبر و 1 دسامبر صادر شود.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com