جلسه اضطراری اوپک + که قرار است در تاریخ 6 آوریل برگزار شود ، به احتمال زیاد به تعویق می افتد – گزارش ها – خبرنامه RT Business

به گزارش رویترز به نقل از منابع ، نشست سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و تولیدکنندگان نفت متحد که قرار است در روز دوشنبه برگزار شود ممکن است برای 8 یا 9 آوریل تنظیم شود.

در همین زمان ، گزارش های رسانه های روسی اعلام می کنند که هنوز هیچ تصمیمی نهایی گرفته نشده است. این تاخیر ممکن است به کشورهای تولید کننده نفت زمان بیشتری برای مذاکره در مورد کاهش عرضه نفت خام که برای تقویت بازار نفت در حال غرق شدن ضروری است ، بدهد. طبق گفته های مختلف ، این کاهش ممکن است بین 10 تا 15 میلیون بشکه در روز باشد.

خبر مرتبط  ایالات متحده با کمک به خراب شدن روابط با چین ، بودجه معدنچیان نادر زمین را از سر می گیرد - گزارش - RT Business News
همچنین در rt.com
تعرفه همیشه گزینه! ترامپ امیدوار است که روسیه و سعودی ها به توافق نفتی برسند – منصفانه »برای ایالات متحده ، زیرا پوتین به دنبال همکاری از طرفین استرهبر دلفریب اتحاد نفتی ، عربستان سعودی ، روز پنجشنبه به دنبال تماس تلفنی بین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا و محمد بن سلمان ولیعهد سعودی خواستار جلسه اضطراری شد. رئیس جمهور آمریكا بعداً اظهار كرد كه امیدوار است كه مسكو و ریاض توافق كنند تا تولید را 10 میلیون تا 15 میلیون بشكه كاهش دهند.

روز جمعه ، جمهوری آذربایجان غیر اوپک گفت که مذاکرات در مورد چگونگی تثبیت بازارهای نفت از طریق کنفرانس ویدئویی در تاریخ 6 آوریل برگزار خواهد شد. مشخص نشده است که ایالت ها به این نشست خواهند پیوست.

خبر مرتبط  ورشکستگی های گسترده و 300 میلیارد دلار برای کاهش ارزش پول برای آمریکا به دست می آید - RT Business News
همچنین در rt.com
تولید جهانی نفت خام باید 10 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، روسیه آماده همکاری با ایالات متحده در بازارهای نفت – پوتیندر حالی که ترامپ برای دستیابی به توافق برای مسکو و ریاض تلاش می کند ، وی اعلام نکرده است که واشنگتن خود را برای کمک به محدودیت ها آماده می کند. نکته قابل توجه ، ایالات متحده پیش از این مخالفت خود را با هرگونه کاهش ، افزایش تولید در حالی که معامله قبلی اوپک + در کار بود.

خبر مرتبط  رشد صادرات چین از سطح قبل از همه گیری جلوتر است و تأثیر ویروس کرونا را جبران می کند - RT Business News

توافق نامه نفت در تاریخ 1 آوریل منقضی شد ، به بازار نفت که قبلاً از تکان های تقاضا بر روی همه گیر کورو ویروس رنج می برد ، صدمه دید. عدم توافق جدید ، که روسیه و عربستان سعودی در اوایل ماه مارس نتوانستند آن را جعل کنند ، فقط باعث آتش سوزی شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید