ثروتمندترین مرد آسیا می گوید ، رقمی سازی درآمد در هند را دو برابر می کند – RT Business News

موکش آمبانی ، بزرگ تجارت میلیاردر ، معتقد است که هند قرار است تا سال 2040 به سومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود ، زیرا تحول دیجیتال باعث افزایش درآمد در این کشور خواهد شد.

هند در مسیر تبدیل شدن است “یک جامعه برتر دیجیتال” سرمایه دار بزرگ نفت و مخابرات در جریان Fuel for India 2020 ، یک رویداد مجازی که توسط فیس بوک برگزار شد ، گفت. غول فناوری ایالات متحده یکی از بزرگترین سرمایه گذاران خارجی در اقتصاد هند ، به ویژه در بازوی دیجیتال مجتمع Ambani ، صنایع Reliance است.

“من کاملا اعتقاد دارم که در دو دهه آینده ، هند رشد می کند و در میان سه اقتصاد برتر جهان قرار می گیرد” میلیاردر هندی هنگام پیوستن به مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، در نشست آنلاین گفت. وی همچنین پیش بینی کرد که به دلیل توسعه دیجیتال ، درآمد سرانه در این کشور از سطح فعلی 1800 تا 2000 دلار به 5000 دلار افزایش یابد.

خبر مرتبط  ثروت میلیاردرهای آمریکایی در طی همه گیری 565 میلیارد دلار افزایش می یابد در حالی که میلیون ها نفر شغل خود را از دست می دهند - RT Business News




همچنین در rt.com
هند می تواند سریعترین رشد اقتصادی آسیا در سال 2021 باشد – Nomura



آمبانی معتقد است که او و زاکربرگ با داشتن سیستم عامل Jio و Facebook’s WhatsApp از یک پایگاه مشترک صدها میلیون نفری برخوردار هستند و در این تحول نقش دارند. در همین حال ، خدمات خرده فروشی Reliance ، جیو مارت ، به فروشگاه های کوچک می دهد “فرصتی برای دیجیتالی کردن و هم ترازی با هر کس دیگری در جهان است.” به گفته این تاجر 63 ساله ، این سیستم عامل ها ، از جمله پرداخت های WhatsApp که اخیراً راه اندازی شده است ، ارتباط دیجیتال و تعامل دیجیتال را به همراه دارند.

خبر مرتبط  خداحافظ بنیامین! روند جهانی دلاریزاسیون جهانی همچنان ادامه دارد و تقاضای طلا را به بالاترین حد خود افزایش می دهد - RT Business News

“من همراه با سیستم عامل های خود و ابزارهایی که در اختیار مشاغل کوچک و مصرف کنندگان قرار خواهیم داد ، من فکر می کنم هند را به یک اقتصاد 5 تریلیون دلاری سوق خواهد داد و هندوستان را بسیار برابر تر می کند ، با رشد ثروت برابرتر در انتهای هرم ، “ او گفت.




همچنین در rt.com
هند می تواند از ژاپن پیشی بگیرد و تا سال 2050 به سومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود



فیس بوک سال ها بود که واتس اپ را به یک تجارت سودآور تبدیل کرد و مدتهاست که سعی دارد ویژگی پرداخت پیام رسان خود را در یکی از بزرگترین بازارهای خود کاملاً عملیاتی کند. این غول فناوری ماه گذشته تأییدیه استفاده از مقامات هند را تأمین کرد. اکنون زاکربرگ امیدوار است که سهولت پرداخت ها باشد “یک معامله بزرگ برای تجارت”.

فیس بوک در حال رقابت با سایر وزنه های بزرگ شرکت های آمریکایی برای بازار گسترده هند است. ماه ها پس از سرمایه گذاری فیس بوک 5.7 میلیارد دلار برای 9.99 درصد سهام Jio Platforms ، گوگل اعلام کرد 4.5 میلیارد دلار در این شرکت سرمایه گذاری خواهد کرد. در ابتدای سال 2020 ، مدیر عامل آمازون ، جف بزوس اعلام کرد که شرکت وی می خواهد یک میلیارد دلار برای دیجیتالی کردن مشاغل کوچک و متوسط ​​در هند سرمایه گذاری کند.

خبر مرتبط  سهم شیر از LNG قطبی روسیه به مقصد آسیا - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید