ثروتمندترین روسیه به دلیل تاج ویروس میلیارد ها دلار را از دست می دهند … اما آنها هنوز هم غنی هستند – RT Business News

طبق آمار شاخص میلیاردرهای بلومبرگ (BBI) ، ثروتمندترین روسیه 27.89 میلیارد دلار فقیرتر از آنچه در ابتدای سال رخ داده بود ، شروع کرد که ویروس ویروس ویروس در سراسر جهان گسترش یافت.

در حالی که برخی از مأمورین فنی مانند جف بزوس و مارک زاکربرگ دزد میلیارد دلار در میان محاصره های ناشی از بیماری همه گیر ، صدها هزار میلیارد دلار را مشاهده کرده اند ، به نظر می رسد که روسای روسی پول خود را از دست داده اند.

با برخورد همه گیر بازارهای گاز و نفت ، میلیاردرهای انرژی این کشور افتخارآوری خود را از دست دادند و دو نفر از بین 10 بازنده برتر جهانی امسال در لیست بلومبرگ قرار گرفتند.

خبر مرتبط  ونزوئلا امیدوار است که بریتانیا به دلیل خرید مواد غذایی و پزشکی در میان همه گیری Covid-19 ، توسط بریتانیا منجمد شود - RT Business News
همچنین در rt.com
بزوس ، زاکربرگ و ماسک 115 میلیارد دلار به ثروت خود در طول همه گیری اضافه کردنداین همه گیری ارزش خالص لئونید میکلسون ، بنیانگذار و رئیس تولید کننده گاز طبیعی نواتک را 5.34 میلیارد دلار کاهش داد. او اکنون ارزش 19.2 میلیارد دلار دارد.

رئیس اقتصادی لوكویل ، واگیت الكپرووف ، رئیس جمهور لوكویل و مایكسون ، در ستون ضرر به دنبال میكلسون بودند. وی اکنون 5.18 میلیارد دلار فقیرتر است و دارایی 17.1 میلیارد دلاری را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید

گنادی تیمچنکو که صاحب سهام در شرکت های انرژی و سایر مشاغل است ، سوم شد و 370 میلیون دلار کمتر از مدیرعامل لوکوئیل از دست داد.

خبر مرتبط  فرودگاه های انگلیس قرار است امسال بیش از 5 میلیارد دلار درآمد از دست بدهند - RT Business News

ثروتمندترین فرد کشور ، ولادیمیر پوتانین ، که رئیس غول فلزات نوریلسک نیکل است ، دیده است که ثروت 28 میلیارد دلاری وی با 1.56 میلیارد دلار کاهش یافته است. علاوه بر کاهش تقاضای تقاضا برای فلزات ، این شرکت همچنین اخیراً خود را در مرکز رسوایی محیط زیست یافت. در ماه مه ، بیش از 20،000 تن سوخت دیزل از مخزن ذخیره سازی یک کارخانه که توسط یک شرکت تابعه Norilsk Nickel اداره می شود ، فرار کرده و در نتیجه آلودگی گسترده خاک و آب را در پی داشته است.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس پس از بدترین رکود تاکنون با رکورد 15.5٪ رشد کرده است - RT Business News

علیرغم بحران کروناویروس ، برخی میلیاردرهای روسی شاهد افزایش ثروت آنها بودند. ارزش خالص آلیشر عثمانوف از ابتدای سال تاکنون بیش از 1.9 میلیارد دلار افزایش یافته و به 18.6 میلیارد دلار رسیده است. Usmanov بنیانگذار USM ، یک شرکت هلدینگ خصوصی است که از جمله دیگر ، شرکت معدن و متالورژی روسی Metalloinvest را کنترل می کند.

ثروتمندترین مردم روسیه بدون در نظر گرفتن بیماری همه گیر هنوز بسیار ثروتمند هستند. ارزش خالص 23 بزرگان روسی موجود در فهرست میلیاردرهای بلومبرگ در حال حاضر 277.94 میلیارد دلار است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید