تک شاخ های Silicon Valley و fracking بخشی از برنامه پولشویی فدرال رزرو هستند – گزارش Keizer RT

براساس گزارش Keizer گزارش RT ، نحوه راه اندازی شرکت های فنی و حرفه ای و کارخانه های شیل ، با سوزاندن میلیاردها میلیارد پول نقد ، می تواند اثبات این باشد که آنها فقط به عنوان بخشی از یک عملیات پولشویی در مقیاس سراسر کشور وجود دارند.

وی گفت: “شما 20 یا 30 راه اندازی یونیکورن دریل سیلیکون دارید که هر روز میلیاردها دلار می سوزانید ، اما شما به عنوان مجری آن شرکت ها یا به عنوان دارنده صندوق یا به عنوان یک بانکدار واسطه در حال کاهش هستید. بنابراین این اقتصاد تکشاخ بدهی در سیلیکون ولی عملیات پولشویی فدرال رزرو برای گرفتن پول به دست میلیاردرها است. “ گفت که میزبان کهنه کار و کارگزار سابق بورس اوراق بهادار Max Keizer.

خبر مرتبط  دانلود فیلم خوب بد جلف 2

همین مسئله برای ناکامی است ، که در آن ایالات متحده سالها سرمایه گذاری کرده است ، اما طبق گفته کایزر هرگز این صنعت به معنای پول درآوردن نبود. او این طرح را با یک مقایسه کرد “mobster” اداره رستوران تا زمانی که سرانجام از بین نرود.

“اکنون در اینجا صندوق بین المللی پول میلیاردها میلیارد خود را از طریق این شرکت های از دست رفته اجرا می کند تا زمانی که مانند WeWork غروب کنند ، و سپس آن را مشعل کنند.” اون پیش میرفت. “دقیقاً مانند آن رستوران پرتحرک و سرگرمی سرانجام شلوغ می شود و سوزانده می شود. اقتصاد آمریكا اکنون در آستانه كامل سقوط است. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  دانلود قسمت 8 فصل 2 سریال هم گناه