تویوتا می گوید وسایل نقلیه الکتریکی بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرند – اخبار تجاری RT

هیاهوی زیادی در اطراف وسایل نقلیه الکتریکی (EV) وجود دارد ، یکی از برترین خودروسازان جهان ، Toyota ژاپن می گوید ، با اشاره به اینکه برق مورد نیاز برای شارژ اتومبیل های الکتریکی باعث خستگی شبکه ها و افزایش انتشار کربن می شود.

وال استریت ژورنال نقل شده رئیس جمهور تویوتا ، آکیو تویودا ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در نقش خود به عنوان رئیس انجمن تولیدکنندگان خودرو ژاپن گفت.

گزارش ها حاکی است که ژاپن در حال بررسی ممنوعیت فروش اتومبیل های جدید با سوخت بنزین در اواسط دهه 2030 است ظهور اوایل این ماه

خبر مرتبط  تجدید حیات نفت در سال 2021؟ RT's Boom Bust آینده بازار نفت خام را جستجو می کند - RT Business News

“وقتی سیاستمداران آنجا هستند و می گویند ،” بیایید از شر همه اتومبیل های استفاده شده از بنزین خلاص شویم ، “آیا آنها این را درک می کنند؟” تویودا گفت ، همانطور که توسط ژورنال حمل شده است.

رئیس تویوتا همچنین گفت: عجله برای منع خودروهای بنزینی و دیزلی باعث از بین رفتن صنعت خودرو و میلیون ها نفر از کار می شود.
همچنین در rt.com
تولید انبوه اولین اتومبیل برقی روسی تا پایان سال آغاز می شودتویوتا در حال کار برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی و اتومبیل های دارای سوخت هیدروژن است ، اما همچنین می گوید که قصد دارد “محبوبیت وسایل نقلیه الکتریکی باتری را با بیش از 10 مدل موجود در بازارهای جهانی تا اوایل دهه 2020 تسریع کنید.”

تویوتا دارد می فروشد وسیله نقلیه سلول سوختی Mirai با هیدروژن کار می کند ، و قصد دارد ده برابر شدن فروش جهانی Mirai با نسل دوم Mirai. این خودروساز در پایان ماه گذشته گفت: Toyota Mirai جدید با 30 درصد افزایش برد رانندگی به حدود 650 کیلومتر (404 مایل) افزایش خواهد یافت.

خبر مرتبط  ثروت میلیاردرهای آمریکایی در طول همه گیری بیش از 3 تریلیون دلار - RT Business News

بیشتر بخوانید: چین طرح اعتباری جدید جسورانه ای را برای خودروهای الکتریکی راه اندازی می کند

“معرفی Mirai جدید ، نفوذ عمیق تری در بازار تویوتا را با 10 برابر شدن حجم فروش نشان می دهد. این رشد با عملکرد قویتر و جذابیت بیشتر مشتری در مدل جدید پشتیبانی خواهد شد ، به ویژه به عنوان وسیله نقلیه مقرون به صرفه تر و قیمت فروش حدود 20 درصد کاهش یافته است. “ تویوتا گفت.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر می تواند منجر به بحران عمده تامین روغن شود - RT Business News

این خودروساز ژاپنی همچنین قصد دارد به اولین تولید کننده خودرو تبدیل شود که یک EV با a می فروشد باتری حالت جامد در اوایل دهه 2020 ، Nikkei Asia گزارش شده هفته گذشته

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com