تولید نفت ایالات متحده امسال بیش از حد انتظار می افتد – RT Business News

طبق اعلام اداره اطلاعات انرژی ، میانگین تولید نفت خام ایالات متحده به طور متوسط ​​990،000 بشکه در روز کاهش می یابد و به طور متوسط ​​11.26 میلیون بشکه در روز در جریان است.

این خسارت بسیار بیشتر از آژانس پیش بینی شده در پیش بینی قبلی خود در ماه ژوئیه است چشم انداز انرژی کوتاه مدت.

در ماه ژوئیه ، EIA پیش بینی کرده بود که تولید نفت خام در ایالات متحده به طور متوسط ​​620،000 بشکه در روز برای کل سال 2020 کاهش می یابد.

خبر مرتبط  بانک مرکزی روسیه موج همه گیر دیگری و قیمت نفت 25 دلار را رد نمی کند - RT Business News

احتیاط؟ که STEO اوت “همچنان در معرض افزایش سطح عدم قطعیت قرار دارد زیرا تلاشهای کاهش و بازگشایی مربوط به کروناویروس رمان 2019 (COVID-19) همچنان در حال تکامل است.” EIA هشدار داد.

فرضیات مربوط به STEO این ماه براساس پیش بینی های کلان اقتصادی از IHS Markit بود که فرض می کند تولید ناخالص داخلی در H1 2020 5.2 درصد کاهش یافته است و از Q3 2020 تا سال 2021 افزایش می یابد.
همچنین در rt.com
اکسون: 20٪ از ذخایر جهانی نفت و گاز ممکن است پاک شودخبر مرتبط  صندوق ثروت ملی روسیه نیمی از هزینه های کمک های پزشکی koronavirus را که به نیویورک ارسال شده است - RT Business News

علاوه بر کاهش چشم انداز تولید نفت ایالات متحده ، STEO سطح موجودی بالای نفت و ظرفیت تولید اضافی را کاهش قیمت نفت در ماه های آینده می داند.

برآورد EIA برای تولید جهانی سوختهای مایع به طور متوسط ​​91.8 میلیون بشکه در روز در 8.68 میلیون بشکه در روز کمتر از مدت مشابه در سال 2019 ، ناشی از سهمیه تولید برای اوپک و کاهش تولید در ایالات متحده به دلیل پایین بودن قیمت نفت بود. .

بیشتر بخوانید: صندوق بین المللی پول تقاضای جهانی نفت 8٪ در سال 2020 کاهش خواهد یافت

خبر مرتبط  قیمت گوشت خوک چین برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته به دلیل کمبود کاهش می یابد - RT Business News

EIA ، با این حال ، انتظار دارد که تولید ایالات متحده به طور متوسط ​​11.14 بشکه در روز در سال آینده باشد ، که اندکی کاهش نسبت به ماه پیش بینی شده است. این در حالی است که انتظار می رود تقاضای نفت ایالات متحده در سال آینده با 1.57 میلیون بشکه در روز به 20.03 میلیون بشکه در روز افزایش یابد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com