تولید ناخالص داخلی هند بیش از 16٪ در ماه آوریل تا ژوئن در میان عدم قطعیت همه گیر – قرارداد بیزینس RT

براساس گزارش پژوهشی بانک دولتی هند (SBI) ، پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ، هند ، طی سه ماهه آوریل تا ژوئن سال مالی جاری 16.5 درصد قرارداد خواهد داشت.

این کاهش کمتر از انقباض بیش از 20 درصد پیش بینی شده توسط بانک در ماه مه ، “اگرچه با احتیاط های مربوطه در سناریوی نامشخص فعلی” ، اقتصاددانان SBI گفتند.

این تحقیقات نشان داد که ده ایالت برتر هندوستان 8/73 درصد از کل از دست دادن تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است ، ماهاراشترا 14.2 درصد ، پس از آن تامیل نادو (9.2 درصد) و اوتار پرادش (8.2 درصد).

خبر مرتبط  چین به زودی بر فضا تسلط خواهد یافت

پس از آن ، سرانه خسارت در سرتاسر هند حدود 27000 روپیه (بیش از 361 دلار) به ازای هر فرد است ، در حالیکه ایالت هایی مانند تامیل نادو ، گجرات ، تلانگانا ، دهلی ، هاریانا و گوا بیش از 40،000 روپیه (بیش از 535 دلار) برای هر نفر زیان نشان می دهد. در سال مالی 21
همچنین در rt.com
اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود – S&Pدر این گزارش آمده است كه رشد كاهش ارزش ناخالص شركت به میزان قابل توجهی بهتر از كاهش درآمد در Q1 FY21 است. تاکنون حدود هزار واحد ثبت شده نتایج خود را برای سه ماهه اول اعلام کرده اند. نتایج حاکی از کاهش بیش از 25 درصد درآمدها و افت سود بیش از 55 درصد است.

خبر مرتبط  چین می تواند به معامله گسترده تجارت آسیا و اقیانوسیه که توسط ایالات متحده رها شده است بپیوندد - RT Business News

با این حال ، کاهش ارزش ناخالص شرکت فقط 14.1 درصد بود. “در اصل ، کاهش درآمد شرکتهای پذیرفته شده با منطق هزینه بیش از حد پیشی گرفته است ، در نتیجه بر حاشیه تأثیر نمی گذارد.”

“این ولسوالی ها اکثراً در حدود 2-4 درصد از GSDP (تولید ناخالص داخلی کشور) مربوطه را نشان می دهند ، و این نشان می دهد که موارد در مناطق عمیق روستایی نفوذ می کنند.” آن گفت.

خبر مرتبط  ویروس کرونا ویروس نرخ بیکاری هنگ کنگ را از حد اوج 16 ساله فراتر می برد - اخبار تجاری RT

با تعداد 51 هزار و 955 مورد مرگ و میر کرونا ویروس ، هند دارای رتبه سوم در جهان ، پشت ایالات متحده و برزیل است. داده های وزارت بهداشت نشان می دهد که این کشور 2.7 میلیون عفونت ثبت کرده است که تقریبا نیمی از موارد به تنهایی در این ماه ثبت شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید