تولید طلا در روسیه تنها در یک ماه از رشد 10 درصدی در سال برخوردار است – RT Business News

وزارت دارایی این کشور گفت ، تولید طلا در روسیه به رشد خود ادامه داد و از ژانویه تا فوریه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 9.6 درصد رشد کرد.

میزان تولید شمش 39.71 تن در برابر 36.3 تن در سال 2019 بود.

این وزارتخانه گزارش داد: تولید برای این دوره شامل 31.75 تن طلای معدنی بود. استخراج معادن به 2.85 تن افزایش یافت ، در حالی که معدن ثانویه اندکی کاهش یافت و به 5.11 تن رسید.

خبر مرتبط  مقدار زیادی از "کلاهبرداری استفراغ" در اقتصاد ایالات متحده و بانک فدرال از شما بابت آن شارژ می کند

آمارها نشان می دهد که تولید نقره معدنی نیز در این مدت به 142.30 تن در سال نسبت به سال افزایش یافته است.
همچنین در rt.com
“کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند” – گزارش Keizer RTبه گفته بانک مرکزی این کشور ، روسیه به طور مرتب در ذخایر ملی خود طلا را جمع کرده است و از 1 مه تا 566 میلیارد دلار بالغ شده است. سطح فعلی سهام طلا و ارز خارجی تقریباً 20 درصد بیشتر از هدف 500 میلیارد دلار تعیین شده توسط بانک مرکزی در چند سال پیش است.

خبر مرتبط  اقتصاددان به گزارش Keizer گزارش می دهد: سقوط نفت خام زیر 0 دلار "خلل خالصی از بازارها" بود - RT Business News

رشد مسکو برای جذب این فلز زرد در حالی صورت می گیرد که روسیه به همراه برخی از کشورهای دیگر ، ذخایر خود را به دور از دلار آمریکا تنوع می بخشند. سال گذشته ، بانک مرکزی روسیه گزارش داد که سهم از بازپرداخت در 12 ماه از مارس 2018 از 43.7 درصد به 23.6 درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی بزرگ روسیه می گوید ، سفر هوایی بین المللی ممکن است در اواسط تابستان از سر گرفته شود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید