تولید شیل ایالات متحده در ماه آوریل با رکورد کاهش می یابد – RT Business News

براساس داده های جدید منتشر شده در روز دوشنبه ، EIA انتظار دارد تولید نفت شیل آمریکا در ماه آینده به هفت میلیون و 82526 میلیون بشکه در روز کاهش یابد.

پیش بینی می برای ماه مه برای هر بشکه متوسط ​​روزانه 182.673 بشکه کاهش در روز تولید نفت براساس داده های EIA که به سال 2007 باز می گردد ، دومین کاهش است. براساس اطلاعات EIA ، بزرگترین کاهش در تولید نفت باید در این ماه باشد ، از ماه مارس 193،625 بشکه در روز کاهش یافته است.

خبر مرتبط  اقتصاددان هشدار می دهد دلار در سال 2021 سقوط خواهد کرد ، ایالات متحده باید برای رکود اقتصادی دو برابر آماده شود - RT Business News

گزارش بهره وری حفاری را نشان می دهد شش هفته کاهش قابل توجهی دارداز دسامبر سال 2019 بیش از نیم میلیون بشکه در روز 546.622 بشکه hed ریخته می شود.

با این وجود ، تولید نفت در میان این هفت حوضه در کل طی یک دهه گذشته با روند صعودی رو به رشد است.

و از سال به سال ، با وجود کاهش شدید طی چند هفته گذشته ، تولید نفت همچنان در حال افزایش است.

تقاضای نفت و قیمت نفت در ماه های اخیر به شدت کاهش یافته است ، به نظر می رسد تخریب تقاضای جهانی نفت در جایی نزدیک به 30-35 میلیون بشکه در روز باشد. در همین حال ، قیمت نفت بویژه بی ثبات بوده است ، و تجارت WTI تقریباً زیر 30 دلار تقریباً یک ماه بوده است.

خبر مرتبط  Covid-19 ممکن است باعث عمیق ترین بحران اقتصادی "در طول زندگی ما" شود - رئیس WTO - اخبار تجارت RT

EIA پیش بینی می کند حوضه پرمین ، مسئول بیش از نیمی از تولید شیل گزارش شده ، در ماه مه 75.700 بشکه در روز را کاهش دهد و به 4.5 میلیون بشکه در روز برسد. دومین حوضه بزرگ Eagle Ford باید شاهد افت 34.790 بشکه در روز باشد و به 1.3 میلیون بشکه در روز برسد.

خبر مرتبط  هواپیمای حامل پرچم مالت 80 تن خلبانان را پس از شکست در مذاکرات در میان بحران کورو ویروس آتش گرفت - RT Business News

طبق گزارش EIA ، پیش بینی می شود تمام حوضه ها شاهد کاهش تولید برای ماه مه باشند.

و این فقط روغن نیست که ضربه خورده باشد. انتظار می رود تولید گاز طبیعی در ماه آینده نیز کاهش یابد.

EIA شاهد تولید گاز طبیعی در هفت حوضه است که روزانه 869 میلیون فوت مکعب کاهش یافته و به 83158 میلیون فوت مکعب در روز می رسد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید