تولید خودرو با تقریباً کامل از سر گرفته می شود زیرا محدودیت های coronavirus در چین سهولت دارد – RT Business News

براساس نظرسنجی استناد شده توسط انجمن تولیدکنندگان خودرو در چین (CAAM) ، تقریباً تمام خطوط تولید خودرو در چین پس از بسته شدن طولانی مدت با هدف جلوگیری از شیوع تاج ویروس ، به تجارت بازگشتند.

نظرسنجی از 204 پایگاه تولید خودرو نشان می دهد که 86 درصد از کارکنان به کار بازگشتند ، در حالی که میزان از سرگیری تولید به 99.5 درصد رسید.

با این حال ، بازار خودروی چین که به دلیل کمبود تقاضا ، درگیر همه گیر شد ، در تلاش است پس از بسته شدن طولانی مدت و محدودیت ها ، فروش خود را به حالت عادی برگرداند. فروش در بزرگترین بازار خودرو جهان در ماه مارس 43.3 درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 کاهش یافته است.

خبر مرتبط  شرکت های نفتی کوچکتر روسیه غول های انرژی را از بالای رتبه بندی WWF محیطی بیرون می کشند - RT Business News
همچنین در rt.com
خودروسازان جهانی به عنوان بخشی از تلاش برای مهار ویروس ، تولید در کارخانجات ایالات متحده را متوقف کردنداین سقوط چشمگیرتر از فوریه بود ، هنگامی که نتایج سالانه نشان می داد که کشور با تلاش برای مهار ویروس کشنده ، نزدیک به 80 درصد فروش خودرو را کاهش داد.

خبر مرتبط  هند تقاضای انرژی جهانی را هدایت خواهد کرد - نخست وزیر نارندرا مودی - اخبار تجاری RT

CAAM انتظار دارد كه بازار ظرف چند ماه آینده روند بهبودی خود را تسریع كند ، اما هشدار می دهد كه جبران خسارتهای وارد شده به این صنعت می تواند دشوار باشد.

“اگر فقط عوامل داخلی را در نظر بگیریم ، معتقدیم صنعت در نیمه دوم سال باید بتواند به سطح مشابه دوره مشابه سال گذشته بازگردد.” در بیانیه ای گفت
همچنین در rt.com
کدام مشاغل می توانند از بزرگترین بحران مالی زندگی ما جان سالم به در ببرند؟Covid-19 با فروش خودرو در سراسر جهان غرق شد و پیش بینی های تیره و تیز نشان می دهد که وضعیت فقط بدتر می شود زیرا همه گیر از چین به اروپا و ایالات متحده منتقل شده است. به گزارش فوربس ، فروش سدان ها و SUV های نیمه ماه گذشته در بازار اروپا کاهش یافته است ، در حالی که با توجه به Forbes ، اوضاع در آمریکا خیلی بهتر نبود و با کاهش 40 درصدی روبرو شد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر ممکن است هزینه کل تولید سالانه اقتصاد ایالات متحده را به همراه داشته باشد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید