تولیدکنندگان اسلحه آلمانی و فرانسوی می خواهند از فناوری های ایالات متحده در تولید نظامی استفاده کنند – گزارش – RT Business News

به گزارش روزنامه آلمانی Welt am Sonntag ، فرانسه و آلمان می خواهند وابستگی تکنولوژیکی خود را به ایالات متحده – متحد ناتو – کاهش دهند و بیشتر به محصولات خودشان اعتماد کنند.

بنا بر گزارش ها ، تولید کنندگان نظامی در آلمان و فرانسه تلاش می كنند كه فن آوری های آمریكایی را در ساخت هلیكوپتر از بین ببرند ، یك اسلحه تهاجمی جدید برای نیروهای مسلح آلمان (بوندسوهر) و همچنین یك جنگنده جدید ایجاد كنند كه تحت برنامه Future Combat Air System (FCAS) ساخته شده است. ، به رهبری برنامه ریزان دو کشور.
همچنین در rt.com
چین به دلیل فروش موشکی به تایوان ، تحریم های سازنده سلاح های آمریکایی لاکهید مارتین را لغو کردبه گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، محافظت از داده های حساس یکی از دلایل فشار برای دستیابی به استقلال بیشتر ایالات متحده در تولید نظامی است. علاوه بر این ، شرکت ها نگران هستند که واشنگتن کنترل هرگونه تجهیزات با استفاده از فناوری خود را تحت مقررات بین المللی ترافیک تسلیحات (ITAR) حفظ کند ، و بنابراین می تواند صادرات اسلحه را مسدود کند.

خبر مرتبط  متخصص هواپیمایی سفر به Boom Bust گفت - صنعت هواپیمایی به زودی بهبود نمی یابد و هرگز یکسان نخواهد بود - RT Business News

“بدون ITAR و دیگر سیستم های نظارتی ایالات متحده ، اروپا آزادی بیشتری در خرید کالاهای نظامی به دست می آورد.” گفت: فلورنت شووانسی ، مدیر فروش گروه موتورهای هلیکوپتر سازنده فرانسوی Safran ، به نقل از این انتشارات.

یكی از مزایای 100 درصد محصولات ساخت اروپا این است كه اطلاعات این بنگاهها در اروپا باقی می ماند و به دست کشورهای غیر اروپایی نمی رسد.

براساس این گزارش ، صفران می خواهد با تولید کننده آلمانی ZF Friedrichshafen همکاری کند تا یک درایو جدید را که می تواند در یک پهپاد بزرگ نظامی نصب شود ، بسازد. با این حال ، در حال حاضر مشخص نیست که آیا پیشنهاد ارتش اروپا برای جلوگیری کامل از فن آوری ایالات متحده واقعیتی است یا خیر.

خبر مرتبط  رئیس جمهور اتریش می خواهد Nord Stream 2 تکمیل شود ، می گوید این یک "پروژه تجاری" است و هیچ ارتباطی با حادثه ناوالنی ندارد

این خبر اندکی پس از اعلام آمریكا از خروج حدود 12،000 سرباز آمریكایی از آلمان اعلام شده است ، زیرا رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ بارها و بارها اروپا – و به ویژه برلین – را به عدم پرداخت سهم خود از هزینه های دفاعی ناتو متهم كرد. در همان زمان ، رئیس جمهور گفت که نمی خواهد “محافظت” آلمان همانطور که می پردازد “میلیارد ها دلار” برای واردات انرژی از روسیه.
همچنین در rt.com
“تلاش برای اخاذی”: آلمان با وجود تهدیدهای ایالات متحده ، مجدداً به تعهد به پروژه گاز روسیه تأکید می کندایالات متحده صریحاً با همکاری نزدیک بین روسیه و آلمان در زمینه انرژی از جمله ساخت خط لوله Nord Stream 2 در امتداد دریای بالتیک مخالفت کرده است ، در حالی که تلاش می کند محموله های گاز طبیعی مایع (LNG) خود را به اروپا تقویت کند. در حالی که سال گذشته واشنگتن تنها موفق به متوقف کردن این پروژه شد ، اخیراً فشار بیشتری روی سرمایه گذاران و کلیه شرکت های اروپایی درگیر در آن وارد شده است.

خبر مرتبط  یک مقام سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که رویداد "انفجار" می تواند DOLLAR ایالات متحده را جمع کند ، هشدار می دهد - سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد - RT Business News

هشدار واضح است كه شركتها مبنی بر كمك و كمك به پروژه های نفوذ بدخیم روسیه قابل تحمل نیستند. اکنون بیرون بروید یا عواقب آن را به خطر اندازید ، وزیر امور خارجه آمریكا ، مایك پومپئو در اوایل ماه جاری در هشدار واضح به طرفین درگیر این پروژه گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید