تولیدکننده الماس روسیه امسال بهبودی را برای فروش در معرض خطر همه گیر مشاهده می کند – RT Business News

به گفته معاون الكسي فيليپوفسكي ، معاون كل شركت ، معدن الماس ، شركت الروزا روسيه ، انتظار دارد كه فروش سنگ هاي آن در سال 2020 به 25 ميليون قیراط برسد.

این مقام گفت ، ضمن گزارش نتایج سه ماهه اول شرکت در این هفته ، 2.3 دلار – 2.5 میلیارد دلار پیش بینی شده است.

خبر مرتبط  افزایش تنش های آمریکا و چین بار اضافی غیرقابل تصوری را برای اقتصاد آمریکا ایجاد می کند - پروفسور وولف به رونق بوست - اخبار تجاری RT

ALROSA که پیشتر از کاهش فروش به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 خبر داده بود ، تصور می کرد که این حجم در اوت و سپتامبر قابل ترمیم است و در سه ماهه چهارم به طور کامل بهبود می یابد.
همچنین در rt.com
Coronavirus فروش الماس را تقریباً متوقف می کندبحران coronavirus منجر به تعطیلی تولید گسترده در سراسر جهان ، از جمله در صنعت الماس شده است. در ماه آوریل ، ALROSA در مجموع فقط 15.6 میلیون دلار الماس زبر و جلا را به فروش رساند. این رقم از بیش از 152 میلیون دلار در ماه قبل و از 400 میلیون دلار فروش در ابتدای سال کاهش یافته است.

خبر مرتبط  بیش از 60 درصد مسافران قصد دارند سفرهای خود را در دنیای پس از همه گیر کاهش دهند - بررسی IATA - اخبار تجاری RT

ALROSA بزرگترین معدنچی الماس در جهان است و بیش از 90 درصد از تولید الماس روسیه را به خود اختصاص داده است. این بیماری همه گیر این شرکت را مجبور کرده است که تولید در برخی از زمینه های خود را متوقف کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  هدف اصلی این خودروسازان جهانی بازگشایی گیاهان و تعهد افزایش امنیت کارگران است - RT Business News